Sazinies ar mums

ES Projekti

FN-SERVISS ir uzņēmums ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi un saviem klientiem piedāvā dazāda veida drošības pakalpojumus un preces. Nereti ir ļoti svarīgi iepazīties ar ārzemju  pieredzi dažādās pasaules valstīs, tādēļ FN-SERVISS piedāvā pieredzes apmaiņas kursus ikvienam interesentam.

ES PIEREDZES APMAIŅAS PROJEKTI ĀRZEMĒS

SIA „FN-SERVISS” ir saņēmis Eiropas Savienības finansējumu pieredzes apmaiņas projekta īstenošanai Leonardo da Vinci programmas ietvaros, kas darbiniekiem dod iespēju gūt pieredzi ārvalstīs.

IZMANTOJIET IESPĒJU – DARBA SPECIFIKA UZŅĒMUMOS ĀRVALSTĪS

Projekts paredz piecu darbinieku pieredzes apmaiņas vizītes nozares uzņēmumos dažādās Eiropas valstīs. Katra dalībnieka apmaiņa ilgst divas nedēļas. Tās laikā darbinieks iepazīstas ar uzņemošās organizācijas darbu un procesiem, nozares tendencēm attiecīgajā valstī, kā arī uzzina vairāk par uzņēmējvalsts kultūru.

PIESAKIETIES FN-SERVISS RĪKOTAJOS PIEREDZES APMAIŅAS PROJEKTOS DAŽĀDĀS PASAULES VALSTĪS

Pieredzes apmaiņas programma jau realizēta pie sadarbības partneriem Čehijā (REO AMOS, spol.s.r.o.) un Grieķijā (Mobiak S.A.), un martā plānots apmeklēt partnerus Vācijā (Brandschutztechnik Müller GmbH).

GALVENIE APMAIŅAS BRAUCIENU MĒRĶI UN UZDEVUMI

Programmas mērķis ir uzlabot profesionālās izglītības kvalitāti un veicināt inovācijas ar starptautiskās sadarbības palīdzību – izveidot konkurētspējīgu, dinamisku un uz zināšanām balstītu ekonomiku, nodrošināt labākas darba iespējas un radīt sociālo saliedētību, kā arī nodrošināt vides aizsardzību.

FN-SERVISS – tā ir stabilitāte daudzu gadu garumā. Uzņēmumiem un privātpersonām, kuriem ir svarīgi drošības jautājumi savā ikdienā, darba un mājas vidē.  Mēs garantējam arī atbilstību – jaunākās preces un pakalpojumus dažāda veida prasībām un vajadzībām ikvienam uzņēmumam un indivīdam.  Kvalitāte – rūpīgs darbs un kvalitatīvs serviss, preces gan uzņēmumiem, gan tiem, kuri vēlas uzlabot savus drošības standartus un novērst dažāda veida problēmas.  Izmantojiet iespēju apgūt jaunas prasmes, iemaņas kā arī gūt vērtīgu pieredzi izmantojot pieredzes apmaiņas braucienus ārvalstīs.

Uzzini visu par jaunākajiem uzņēmuma piedāvājumiem un aktualitātēm pirmais!

Par nozares aktualitātēm, jaunajiem piedāvājumiem un akcijām ir iespējams uzzināt zvanot pa tālruni:

 +371 67 556 799 vai rakstot e-pastu fnserviss@fnserviss.lv

        

FN-SERVISS_EU_flag_23L
FN-SERVISS_VIAA logotips
Printēt lapu
E-veikals