Kā jau tikām informējuši, FN-SERVISS ugunsdrošības speciālisti bija sagatavojuši īpašus uzdevumus CSDD un TV raidījuma Zebra organizētā konkursa “Gada jaunais autovadītājs” Valmieras pusfināla dalībniekiem: FN-SERVISS dalība „Gada jaunais autovadītājs – 2014” pusfinālos

Pārliecinājāmies par to, ka jaunieši ir ļoti atraktīvi, zinoši un drosmīgi. Valmieras pusfināla uzvarētāja ir Agnese Kārkliņa no Straupes – viņai izdevās pārspēt visus un izcīnīt uzvaru, neņemot vērā to, ka šī bija pirmā reize, kad viņa sēdās pie kartinga stūres. 2. vietā cēsinieks Toms Kapusta, kurš ļoti labi tika galā ar Amserv Motors Toyota Auris veiklības braucienos un FN Serviss ugundrošības testu, diemžēl viņu iegāza 2 kļūdas Sporta kompleksa 333 kartinga sacīkstēs.
3. – Niks Stālmeisters no Smiltenes, kurš, savukārt, gan ar auto, gan kartingu brauca lieliski, bet kļūdas pieļāva teorētiskajos jautājumos.
Tiesības startēt lielajā finālā Rīgā vēl ieguva arī Helvijs Priede (Balvi), Jēkabs Kokars (Cēsis), Rihards Mārcis Gumbris (Valmiera), Agnis Rozītis (Smiltene) un konkursa pirmās kārtas labākā rezultāta īpašnieks Oskars Puļķis no Rīgas.
Īpašas balvas saņēma trīs ātrākie kartinga braucēji – Agnis Rozītis, Jēkabs Kokars un Helvijs Priede – tiesības startēt īres kartinga sacensībās “Red Bull Kart Fight” un cīnīties par iespēju pārstāvēt Latviju pasaules finālā.

Ar prieku piedalīsimies arī nakamajos pusfinālos:

10. augustā -Ventspilī, 17. augustā Jēkabpilī un 28. septembrī Rīgā. Uz tiem vēl var pieteikties šeit!

Foto galeriju skatiet šeit!

Printēt lapu
E-veikals