Ugunsdrošība uzņēmumos

Pieteikties kursiem

  • Kursi 20 stundas ''Ugunsdrošība''

FN-SERVISS mācību centrs “Drošība” piedāvā 20 stundu kursu “Ugunsdrošība”

Saskaņā ar Ugunsdrošības un ugunsdzēsības likumu un 19.04.2016 Ministru Kabineta noteikumiem Nr.238, kas stājas spēkā 01.09.2016:

  • Tiesības izstrādāt ugunsdrošības instrukciju, veikt instruktāžu, praktiskās nodarbības, ugunsdzēsības hidrantu un iekšējā ugunsdzēsības ūdensvada pārbaudi ir personai, kura ir ieguvusi konkrētās jomas profesionālo izglītību vai saņēmusi apmācību šajā jomā;
  • Saimnieciskās darbības objektam un publiskam objektam, kurā var atrasties no 10 līdz 50 cilvēkiem, kā arī saimnieciskās darbības objektam ar sprādzienbīstamu vidi – atbilstoši Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta izstrādātai mācību programmai (ne mazāk par 20 stundām).

Mācību centra “Drošība” pasniedzēji seko nozares aktualitātēm, tāpēc izvēloties studijas pie mums, Jūs varat būt droši par to, ka saņemsiet aktuālāko informāciju ugunsdrošības jomā. Visi, kursanti, kas uzsāks studijas pie mums pēc 19.09.2020, uzzinās visas nianses par grozījumiem 19.06.2016 Ministru kabineta noteikumos nr.238 “Ugunsdrošības noteikumi”, kas tika pieņemti 15.09.2020 un stājās spēkā 19.09.2020.

Iestāžu, organizāciju un komercsabiedrību par ugunsdrošību atbildīgo darbinieku sagatavošana un kvalifikācijas paaugstināšanas, piedāvājam apgūt specializētu apmācības kursu ar kura palīdzību Jūs ne tikai izpildīsiet likuma prasības, bet arī zināsiet visu nepieciešamo, lai kvalitatīvi veiktu sev uzticētos darba pienākumus.

Pēc nobeiguma testa un ieskaites darba sekmīgas nokārtošanas un rēķina apmaksas izsniedzam APLIECĪBU par kursa programmas apguvi.

Standarta cena: EUR 95 + PVN

vai

Tālmācības programma 20 stundas “Ugunsdrošība”: EUR 75 + PVN

 Dalības maksā iekļauts: 

  • izdales materiāli;
  • apliecības  izgatavošana.
  • 15% atlaide FN-SERVISS kursu apmeklējumam pēc Jūsu izvēles vai jebkuras preces iegādei FN-SERVISS veikalos Rīgā, Valmierā, Jelgavā vai E-veikalā.
  • Visiem kursantiem, kas pieteiksies un izies 20 stundu  kursus “Ugunsdrošība”, dāvanā saņems iespēju noskatīties kādu no tiešsaistes semināriem “Grozījumi Ugunsdrošības noteikumos. Kas ir mainījies?” Papildus informācija par semināriem.

 Apmācību datumi 2022. gadā: 

28., 29. jūlijs

Apmācības nodarbības notiek   Tiešsaistē

Apmācību norises laiks  no plkst. 9.00-17.00

Instruktāžu uzskaites žurnālus varat iegādāties mūsu veikalos un e-veikalā. Spiediet šeit, lai skatītu sīkāk.

Printēt lapu
E-veikals