Sazinies ar mums

Ugunsdrošība uzņēmumos

Pieteikties kursiem

Aktuālā informācija mācību centra “Drošība” kursantiem Covid-19 sakarā

Ņemot vērā, ka šobrīd ne valstī ir atļauts nodrošināt profesionālās pilnveides apmācības arī klātienes grupām līdz 25 cilvēki,  turpmāk kursus piedāvāsim iziet kā  klātienē,  tā attālināti.

Visiem, kas dod priekšroku iziet 20 stundu kursus “Ugunsdrošība” attālināti, piedāvājam Tālmācības programmu, par kuru detalizētāk varat šeit.

Lai saņemtu papildus informāciju par  iespēju iziet kursus, sazinieties ar mums!

Lai Jums nekad neapsīkst motivācija profesionāli pilnveidoties!

 

Mācību centra “Drošība” direktore Maruta Gaile.

FN-SERVISS mācību centrs “Drošība” piedāvā 20 stundu kursu “Ugunsdrošība”

Saskaņā ar Ugunsdrošības un ugunsdzēsības likumu un 19.04.2016 Ministru Kabineta noteikumiem Nr.238, kas stājas spēkā 01.09.2016:

  • Tiesības izstrādāt ugunsdrošības instrukciju, veikt instruktāžu, praktiskās nodarbības, ugunsdzēsības hidrantu un iekšējā ugunsdzēsības ūdensvada pārbaudi ir personai, kura ir ieguvusi konkrētās jomas profesionālo izglītību vai saņēmusi apmācību šajā jomā;
  • Saimnieciskās darbības objektam un publiskam objektam, kurā var atrasties no 10 līdz 50 cilvēkiem, kā arī saimnieciskās darbības objektam ar sprādzienbīstamu vidi – atbilstoši Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta izstrādātai mācību programmai (ne mazāk par 20 stundām).

Iestāžu, organizāciju un komercsabiedrību par ugunsdrošību atbildīgo darbinieku sagatavošana un kvalifikācijas paaugstināšanas, piedāvājam apgūt specializētu apmācības kursu ar kura palīdzību Jūs ne tikai izpildīsiet likuma prasības, bet arī zināsiet visu nepieciešamo, lai kvalitatīvi veiktu sev uzticētos darba pienākumus.

Pēc nobeiguma testa un ieskaites darba sekmīgas nokārtošanas un rēķina apmaksas izsniedzam APLIECĪBU par kursa programmas apguvi.

  CENA: 

EUR 120 + PVN

 AKCIJAS CENA (Tālmācības programmai 20 stundas “Ugunsdrošība”) : 

EUR 75 +PVN

Akcijas piedāvājums spēkā līdz 30.06.2020. Akcijas piedāvājums neattiecas uz iepriekš veiktām rezervācijām.

 Dalības maksā iekļauts: 

  • izdales materiāli;
  • apliecības  izgatavošana.
  • 15% atlaide FN-SERVISS kursu apmeklējumam pēc Jūsu izvēles vai jebkuras preces iegādei FN-SERVISS veikalos Rīgā, Valmierā, Jelgavā vai E-veikalā.
  • Visiem kursantiem, kas pieteiksies un izies tālmācības programmu “Ugunsdrošība” 20 stundas, dāvanā saņems iespēju noskatīties tiešsaistes (ON-LINE) semināru “Grozījumi Ugunsdrošības noteikumos. Kādas izmaiņas mūs sagaida ugunsdrošības jomā?”

 Apmācību datumi 2020. gadā: 

11.,12. jūnijs

24,25.augusts

27,28.oktobris

25,26.novembris

Apmācības nodarbības notiek   Rīgā, Brīvības gatvē 204 b

Apmācību norises laiks  no plkst. 9.00-17.00

Instruktāžu uzskaites žurnālus varat iegādāties mūsu veikalos un e-veikalā. Spiediet šeit, lai skatītu sīkāk.

Printēt lapu
E-veikals