PILNVAROTU PERSONU APMĀCĪBA

 Norises kārtība

Tiešsaistē  MS Teams platformā

 Norises datums: 

29.06.2023, 10.00 – 13.00

 Apmācībās aicinām piedalīties: 

  • LVS 402:2020 Sertificēto apkopes punktu tehniskos speciālistus, kas ikdienā veic ugunsdzēsības aparātu tehniskās apkopes, remontu un uzpildīšanu (tiks izsniegti sertifikāti, kas dos tiesības veikt tehniskās apkopes augstāk minēto ražotāju ugunsdzēsības aparātiem). Sūtot pieteikumu, nepieciešams pievienot Lietpratēja sertifikāta kopiju.
  • LVS 402:2020 Sertificēto apkopes punktu vadītājus, kas paši neveic ugunsdzēsības aparātu tehniskās apkopes, taču to pakļautībā ir speciālisti, kas nodrošina ugunsdzēsības aparātu tehniskās apkopes, remontu un uzpildīšanu (sertifikāti netiks izsniegti).

DIENAS KĀRTĪBA

10:00 - 13:00

VALPRO ugunsdzēsības aparāti un produkti
Sortiments, produktu tehniskais raksturojums
VALPRO ugunsdzēsības aparātu tehniskās apkopes reglaments jeb kā PAREIZI veikt VALPRO ugunsdzēsības aparātu tehniskās apkopes?
Nepieciešamās rezerves daļas, pildvielas. Prezentācija

OGNIOCHRON ugunsdzēsības aparāti un produkti
Sortiments, produktu tehniskais raksturojums
OGNIOCHRON ugunsdzēsības aparātu tehniskās apkopes reglaments jeb kā PAREIZI veikt OGNIOCHRON ugunsdzēsības aparātu tehniskās apkopes? Prezentācija

  Apmācības vadīs:  

Jānis Karselis, Ugunsdrošības inventāra uzturēšanas nodaļas vadītājs,  SIA “FN-SERVISS” –  autorizētais VALPRO un OGNIOCHRON pārstāvis Latvijā

 Dalības maksa: 

1 dalībniekam (sertificēta apkopes punkta tehniskajam speciālistam) – 200 EUR + PVN*

Sertificētiem apkopes punktu tehniskajiem speciālistiem (speciālistiem, kas ieguvuši Ražotāju sertifikātus iepriekšējos gados) – dalība apmācībās ir  50 EUR + PVN

Sertificētu apkopes punktu vadītājiem, kas paši neveic ugunsdzēsības aparātu tehniskās apkopes, bet kuru pakļautībā ir tehniskie speciālisti, – dalība apmācībās ir BEZ MAKSAS.

Dalības maksā iekļauts:

  • Apmācības izdales materiāli
  • Sertifikātu sagatavošana

 Ieguvumi: 

Visiem lietpratējiem, kas piedalīsies apmācībās un sekmīgi apgūs zināšanas, tiks izsniegti Ražotāju sertifikāti uz 1 gadu, kas apliecinās to, ka attiecīgie speciālisti ir tiesīgi veikt VALPRO un OGNIOCHRON aparātu tehniskās apkopes remontu un uzpildīšanu.

 Svarīgi: 

Iepriekšēja dalībnieku reģistrācija apmācībām ir OBLIGĀTA.

Speciālistiem, kas pirmo reizi pretendē saņemt Ražotāju izsniegtus sertifikātus, sūtot pieteikumu, nepieciešams pievienot Lietpratēja sertifikāta kopiju.

Papildus jautājumu gadījumā, sazinieties ar mums!

Rakstiet: fnserviss@fnserviss.lv

Zvaniet: 67 556 799

Printēt lapu
E-veikals