PILNVAROTO PERSONU APMĀCĪBA

PRAKTISKĀ MEISTARKLASE

No 2018.gada 1.janvāra ugunsdzēsības aparātu tehnisko apkopi, remontu un uzpildi jāveic atbilstoši ražotāja prasībām.

Speciālistiem, kas veic ugunsdzēsības aparātu apkopes, jāizmanto ražotāja noteiktās rezerves daļas un dzēšanas vielas ugunsdzēsības aparātu remonta vai atjaunošanas laikā, lai saglabātu ugunsdzēsības aparāta kvalitatīvās īpašības.

Lai izpildītu ražotāju tehnisko noteikumu prasības, FN-SERVISS aicina LVS 402:2018 Sertificēto apkopes punktu vadītājus un tehniskos speciālistus, kas ikdienā veic ugunsdzēsības aparātu tehniskās apkopes, piedalīties Lietpratēju seminārā, kuru vadīs ugunsdzēsības aparātu ražotāji VALPRO un OGNIOCHRON vadošie eksperti Andis Mīlenbergs un Andrzej Rokowski.

Papildus 2019.gadā tika pieņemts jauns standarts LVS 187:2019 “Nacionālās prasības ugunsdzēsības hidrantu projektēšanai, izbūvei, nodošanai ekspluatācijā un ekspluatācijai”, kas noteiks nacionālās prasības ugunsdzēsības hidrantu tehniskajai pārbaudei, kā arī ietvers jaunas prasības saistības ugunsdzēsības hidrantu izbūvi un nodošanu ekspluatācijā.

Zināšanās par jaunā standarta prasībām, ārējo hidrantu pārbaudes metodiku dalīsies SIA “Rīgas Ūdens” eksperti – Normunds Ziemelis un Mārīte Bižāne.

Eiropā vadošais ugunsdzēsības inventāra pārbaudes un apkopes inventāra ražotājs – Brandschutztechnik Müller, kuru pārstāvēs Uwe Henning, dalīsies zināšanās, demonstrēs jaunāko aprīkojumu ugunsdzēsības inventāra pārbaudēm un apkopei.

 Apmācībām aicinām piedalīties: 

  • LVS 402:2014 Sertificēto apkopes punktu tehniskos speciālistus, kas ikdienā veic ugunsdzēsības aparātu tehniskās apkopes, remontu un uzpildīšanu (tiks izsniegti sertifikāti, kas dos tiesības veikt tehniskās apkopes augstāk minēto ražotāju ugunsdzēsības aparātiem). Sūtot pieteikumu, nepieciešams pievienot Lietpratēja sertifikāta kopiju.
  • LVS 402:2014 Sertificēto apkopes punktu vadītājus, kas paši neveic ugunsdzēsības aparātu tehniskās apkopes, taču to pakļautībā ir speciālisti, kas nodrošina ugunsdzēsības aparātu tehniskās apkopes, remontu un uzpildīšanu (sertifikāti netiks izsniegti).
  • Igaunijas un Lietuvas sertificētu apkopes punktu tehniskos speciālistus, kas ikdienā veic ugunsdzēsības aparātu tehniskās apkopes, remontu un uzpildīšanu (tiks izsniegti sertifikāti, kas dos tiesības veikt tehniskās apkopes augstāk minēto ražotāju ugunsdzēsības aparātiem).
  • Igaunijas un Lietuvas Sertificēto apkopes punktu vadītājus, kas paši neveic ugunsdzēsības aparātu tehniskās apkopes, taču to pakļautībā ir speciālisti, kas nodrošina ugunsdzēsības aparātu tehniskās apkopes, remontu un uzpildīšanu (sertifikāti netiks izsniegti).

 Norises vieta

Mācību centrs “Drošība”, Brīvības gatve 204b, Rīga

 Norises datums: 

2019. gada 10.decembrī

PRAKTISKĀS MEISTARKLASES PROGRAMMA
9:00-9:10
Semināra atklāšana
9:10-10:00

VALPRO ugunsdzēsības aparāti un produkti
Sortiments, produktu tehniskais raksturojums
VALPRO ugunsdzēsības aparātu tehniskās apkopes reglaments jeb kā PAREIZI veikt VALPRO ugunsdzēsības aparātu tehniskās apkopes?
Nepieciešamās rezerves daļas, pildvielas. (Prezentācija)

Andis Milenbergs, VALPRO vadošais produkcijas konstruktors
Jautājumi & atbildes

10:00-11:30
OGNIOCHRON ugunsdzēsības aparāti un produkti
Sortiments, produktu tehniskais raksturojums
OGNIOCHRON ugunsdzēsības aparātu tehniskās apkopes reglaments jeb kā PAREIZI veikt OGNIOCHRON ugunsdzēsības aparātu tehniskās apkopes? (Prezentācija)

Andrzej Rokowski, OGNIOCHRON Servisa vadītājs/ Produktu sertifikācijas grupas vadītājs
Jautājumi & atbildes

11:30-12:00
Kafijas pauze
12:00-12:45
Jaunās prasības ugunsdzēsības hidrantu pārbaudes metodikā, montāžā un nodošanā ekspluatācijās (Video, Prezentācija

Normunds Ziemelis, SIA “Rīgas Ūdens” ŪKTD Tīklu profilakses daļas vadītājs un
Mārīte Bižāne  SIA “Rīgas Ūdens” ŪKTD OVD Ražošanas inženiere
Jautājumi & atbildes

12:45-13:45
Brandschutztechnik Müller – vācu kvalitāte un garantija, profesionāli risinājumi ugunsdzēsības inventāra pārbaudei un apkopei (Prezentācija)
• Pulvera uzpildes iekārtas
• CO2 uzpildes iekārtas

Uwe Henning, Pārdošanas menedžeris BRANDSCHUTZTECHNIK MÜLLER GmbH
Jautājumi & atbildes

13:45-14:15
Kafijas pauze
14:10-15:45

Brandschutztechnik Müller – vācu kvalitāte un garantija, profesionāli risinājumi ugunsdzēsības inventāra pārbaudei un apkopei
• Iekšējo un ārējo ugunsdzēsības ūdensvadu plūsmas mēriekārtas (Prezentācija) (Produktu katalogs

Uwe Henning, Pārdošanas menedžeris BRANDSCHUTZTECHNIK MÜLLER GmbH
Jautājumi & atbildes

15:45-16:15
Noslēgums, Sertifikātu izsniegšana Lietpratējiem

Edgars Rozentāls, SIA “FN-SERVISS” Valdes priekšsēdētājs

SVARĪGI! OGNIOCHRON prezentācijai tiks nodrošināts tulkojums uz krievu valodu.

BRANDSCHUTZTECHNIK MÜLLER prezentācijai tiks nodrošināts tulkojums uz latviešu valodu.

 

 Dalības maksa 

1 dalībniekam (sertificēta apkopes punkta tehniskajam speciālistam) – 150 EUR + PVN*

Sertificētiem apkopes punktu tehniskajiem speciālistiem (speciālistiem, kas ieguvuši Ražotāju sertifikātus iepriekšējos gados) – dalība apmācībās ir BEZ MAKSAS

Sertificētu apkopes punktu vadītājiem, kas paši neveic ugunsdzēsības aparātu tehniskās apkopes, bet kuru pakļautībā ir tehniskie speciālisti, – dalība apmācībās ir BEZ MAKSAS.

Dalības maksā iekļauts:

  • Apmācības izdales materiāli
  • Kafijas pauzes
  • Sertifikātu sagatavošana

 

 Ieguvumi: 

Visiem lietpratējiem, kas piedalīsies apmācībās un sekmīgi apgūs zināšanas, tiks izsniegti Ražotāju sertifikāti uz 1 gadu, kas apliecinās to, ka attiecīgie speciālisti ir tiesīgi veikt VALPRO un OGNIOCHRON aparātu tehniskās apkopes remontu un uzpildīšanu.

Speciālistiem, kas iepriekšējos gados ieguva Ražotāja sertifikātus, gada garumā ievēroja Ražotāju tehniskās apkopes reglamentu prasības, izmantoja noteiktās rezerves daļas un atļautās pildvielas – sertifikāti tiks pagarināti uz nākamo gadu bez papildus maksas un pārbaudes testu kārtošanas.

Papildus semināra apmeklētājiem, tiks izsniegti apliecinājumi par dalību Seminārā, apgūtajām tēmām.

 Svarīgi: 

Iepriekšēja dalībnieku reģistrācija apmācībām ir OBLIGĀTA, jo vietu skaits auditorijā ir ierobežots.  Speciālistiem, kas pretendē saņemt Ražotāju izsniegtus sertifikātus, sūtot pieteikumu, nepieciešams pievienot Lietpratēja sertifikāta kopiju.

Papildus jautājumu gadījumā, sazinieties ar mums!

Rakstiet: fnserviss@fnserviss.lv

Zvaniet: 67 556 799

Informācija tiem, kuri plāno ierasties ar savu auto:

Lapa ekspertu dienas 2016 karte
Printēt lapu
E-veikals