PILNVAROTU PERSONU APMĀCĪBA

No 2018.gada 1.janvāra ugunsdzēsības aparātu tehnisko apkopi, remontu un uzpildi jāveic atbilstoši ražotāja prasībām.

Speciālistiem, kas veic ugunsdzēsības aparātu apkopes, jāizmanto ražotāja noteiktās rezerves daļas un dzēšanas vielas ugunsdzēsības aparātu remonta vai atjaunošanas laikā, lai saglabātu ugunsdzēsības aparāta kvalitatīvās īpašības.

Lai izpildītu ražotāju tehnisko noteikumu prasības, FN-SERVISS aicina LVS 402:2020 Sertificēto apkopes punktu vadītājus un tehniskos speciālistus, kas ikdienā veic ugunsdzēsības aparātu tehniskās apkopes, piedalīties Lietpratēju seminārā, kuru vadīs ugunsdzēsības aparātu ražotāji VALPRO un OGNIOCHRON vadošie eksperti Andis Mīlenbergs un Andrzej Rokowski.

 Apmācībām aicinām piedalīties: 

  • LVS 402:2020 Sertificēto apkopes punktu tehniskos speciālistus, kas ikdienā veic ugunsdzēsības aparātu tehniskās apkopes, remontu un uzpildīšanu (tiks izsniegti sertifikāti, kas dos tiesības veikt tehniskās apkopes augstāk minēto ražotāju ugunsdzēsības aparātiem). Sūtot pieteikumu, nepieciešams pievienot Lietpratēja sertifikāta kopiju.
  • LVS 402:2020 Sertificēto apkopes punktu vadītājus, kas paši neveic ugunsdzēsības aparātu tehniskās apkopes, taču to pakļautībā ir speciālisti, kas nodrošina ugunsdzēsības aparātu tehniskās apkopes, remontu un uzpildīšanu (sertifikāti netiks izsniegti).
  • Igaunijas un Lietuvas sertificētu apkopes punktu tehniskos speciālistus, kas ikdienā veic ugunsdzēsības aparātu tehniskās apkopes, remontu un uzpildīšanu (tiks izsniegti sertifikāti, kas dos tiesības veikt tehniskās apkopes augstāk minēto ražotāju ugunsdzēsības aparātiem).
  • Igaunijas un Lietuvas Sertificēto apkopes punktu vadītājus, kas paši neveic ugunsdzēsības aparātu tehniskās apkopes, taču to pakļautībā ir speciālisti, kas nodrošina ugunsdzēsības aparātu tehniskās apkopes, remontu un uzpildīšanu (sertifikāti netiks izsniegti).

 Norises kārtība

Seminārs notiks Tiešsaistē, MSTeams platformā

 Norises datums: 

Tuvākais semināra norises datums un laiks tiks precizēts.

Sekojiet mūsu Jaunumiem

PRAKTISKĀS MEISTARKLASES PROGRAMMA
9:00-9:10
Semināra atklāšana
9:10-10:00

VALPRO ugunsdzēsības aparāti un produkti
Sortiments, produktu tehniskais raksturojums
VALPRO ugunsdzēsības aparātu tehniskās apkopes reglaments jeb kā PAREIZI veikt VALPRO ugunsdzēsības aparātu tehniskās apkopes?
Nepieciešamās rezerves daļas, pildvielas. (Prezentācija)

Andis Milenbergs, VALPRO vadošais produkcijas konstruktors
Jautājumi & atbildes

10:00-11:30
OGNIOCHRON ugunsdzēsības aparāti un produkti
Sortiments, produktu tehniskais raksturojums
OGNIOCHRON ugunsdzēsības aparātu tehniskās apkopes reglaments jeb kā PAREIZI veikt OGNIOCHRON ugunsdzēsības aparātu tehniskās apkopes? (Prezentācija)

Andrzej Rokowski, OGNIOCHRON Servisa vadītājs/ Produktu sertifikācijas grupas vadītājs
Jautājumi & atbildes

SVARĪGI! OGNIOCHRON prezentācijai tiks nodrošināts tulkojums uz krievu valodu.

 Dalības maksa: 

1 dalībniekam (sertificēta apkopes punkta tehniskajam speciālistam) – 150 EUR + PVN*

Sertificētiem apkopes punktu tehniskajiem speciālistiem (speciālistiem, kas ieguvuši Ražotāju sertifikātus iepriekšējos gados) – dalība apmācībās ir BEZ MAKSAS

Sertificētu apkopes punktu vadītājiem, kas paši neveic ugunsdzēsības aparātu tehniskās apkopes, bet kuru pakļautībā ir tehniskie speciālisti, – dalība apmācībās ir BEZ MAKSAS.

Dalības maksā iekļauts:

  • Apmācības izdales materiāli
  • Sertifikātu sagatavošana

 Ieguvumi: 

Visiem lietpratējiem, kas piedalīsies apmācībās un sekmīgi apgūs zināšanas, tiks izsniegti Ražotāju sertifikāti uz 1 gadu, kas apliecinās to, ka attiecīgie speciālisti ir tiesīgi veikt VALPRO un OGNIOCHRON aparātu tehniskās apkopes remontu un uzpildīšanu.

Speciālistiem, kas iepriekšējos gados ieguva Ražotāja sertifikātus, gada garumā ievēroja Ražotāju tehniskās apkopes reglamentu prasības, izmantoja noteiktās rezerves daļas un atļautās pildvielas – sertifikāti tiks pagarināti uz nākamo gadu bez papildus maksas un pārbaudes testu kārtošanas.

 Svarīgi: 

Iepriekšēja dalībnieku reģistrācija apmācībām ir OBLIGĀTA.

Dienu pirms semināra dalībniekiem tiks nosūtīts uzaicinājuma links.

Speciālistiem, kas pretendē saņemt Ražotāju izsniegtus sertifikātus, sūtot pieteikumu, nepieciešams pievienot Lietpratēja sertifikāta kopiju.

Papildus jautājumu gadījumā, sazinieties ar mums!

Rakstiet: fnserviss@fnserviss.lv

Zvaniet: 67 556 799

Printēt lapu
E-veikals