Sazinies ar mums

PILNVAROTO PERSONU APMĀCĪBA

Lapa pilnvaroto personu apmācība

No 2018.gada 1.janvāra Ugunsdzēsības aparāta tehnisko apkopi, remontu un uzpildi jāveic atbilstoši ražotāja prasībām.

Kā arī būs jāizmanto ražotāja noteiktās rezerves daļas un dzēšanas vielas ugunsdzēsības aparātu remonta vai atjaunošanas laikā, lai saglabātu ugunsdzēsības aparāta kvalitatīvās īpašības.

Lai izpildītu ražotāju tehnisko noteikumu prasības SIA “FN-SERVISS” aicina LVS 402:2014 Sertificēto apkopes punktu vadītājus un tehniskos speciālistus, kas ikdienā veic ugunsdzēsības aparātu tehniskās apkopes, piedalīties apmācībās, kuru vadīs ugunsdzēsības aparātu ražotāji VALPRO un OGNIOCHRON vadošie eksperti Andis Mīlenbergs un Andrzej Rokowski.

 Apmācībām aicinām piedalīties: 

  • LVS 402:2014 Sertificēto apkopes punktu tehniskos speciālistus, kas ikdienā veic ugunsdzēsības aparātu tehniskās apkopes, remontu un uzpildīšanu (tiks izsniegti sertifikāti, kas dos tiesības veikt tehniskās apkopes augstāk minēto ražotāju ugunsdzēsības aparātiem). Sūtot pieteikumu, nepieciešams pievienot Lietpratēja sertifikāta kopiju.
  • LVS 402:2014 Sertificēto apkopes punktu vadītājus, kas paši neveic ugunsdzēsības aparātu tehniskās apkopes, taču to pakļautībā ir speciālisti, kas nodrošina ugunsdzēsības aparātu tehniskās apkopes, remontu un uzpildīšanu (sertifikāti netiks izsniegti).

 Norises vieta

Mācību centrs “Drošība”, Brīvības gatve 204b, Rīga

 Norises datums: 

2018. gada 13.decembrī

DIENAS KĀRTĪBA
9:00-9:15
Apmācību atklāšana
9:15-10:00
”VALPRO ugunsdzēsības aparāti un produkti. Sortiments, produktu tehniskais raksturojums”

Andis Milenbergs, VALPRO vadošais produkcijas konstruktors
Jautājumi & atbildes

10:00-11:00
OGNIOCHRON ugunsdzēsības aparāti un produktiSortiments, produktu tehniskais raksturojums

Andrzej Rokowski, OGNIOCHRON Servisa vadītājs/ Produktu sertifikācijas grupas vadītājs
Jautājumi & atbildes

11:00-11:15
Kafijas pauze
11:15-13:15
„OGNIOCHRON ugunsdzēsības aparātu tehniskās apkopes reglaments jeb kā PAREIZI veikt OGNIOCHRON ugunsdzēsības aparātu tehniskās apkopes?Nepieciešamās rezerves daļas, pildvielas”

Andrzej Rokowski, OGNIOCHRON Servisa vadītājs/ Produktu sertifikācijas grupas vadītājs
Jautājumi & atbildes

13:15-14:00
Pusdienu pārtraukums
14:00-15:00
„VALPRO ugunsdzēsības aparātu tehniskās apkopes reglaments jeb kā PAREIZI veikt VALPRO ugunsdzēsības aparātu tehniskās apkopes? Nepieciešamās rezerves daļas, pildvielas.

Andis Milenbergs, VALPRO vadošais produkcijas konstruktors
Jautājumi & atbildes

15:00-15:20
Noslēgums, Sertifikātu izsniegšana Lietpratējiem

Edgars Rozentāls, SIA “FN-SERVISS” Valdes priekšsēdētājs

SVARĪGI! OGNIOCHRON prezentācijai tiks nodrošināts tulkojums uz krievu valodu.

 

 Dalības maksa 

1 dalībniekam (sertificēta apkopes punkta tehniskajam speciālistam) – 150 EUR + PVN*

Sertificētiem apkopes punktu tehniskajiem speciālistiem (speciālistiem, kas ieguvuši Ražotāju sertifikātus 2017.gadā) – dalība apmācībās ir BEZ MAKSAS

Sertificētu apkopes punktu vadītājiem, kas paši neveic ugunsdzēsības aparātu tehniskās apkopes, bet kuru pakļautībā ir tehniskie speciālisti, – dalība apmācībās ir BEZ MAKSAS.

Dalības maksā iekļauts:

  • Apmācības izdales materiāli
  • Kafijas pauze

 

 Ieguvumi: 

Visiem lietpratējiem, kas piedalīsies apmācībās un sekmīgi apgūs zināšanas, tiks izsniegti Ražotāju sertifikāti uz 1 gadu, kas apliecinās to, ka attiecīgie speciālisti ir tiesīgi veikt VALPRO un OGNIOCHRON aparātu tehniskās apkopes remontu un uzpildīšanu.

Speciālistiem, kas 2017.gada decembrī ieguva Ražotāja sertifikātus, gada garumā ievēroja Ražotāju tehniskās apkopes reglamentu prasības, izmantoja noteiktās rezerves daļas un atļautās pildvielas – sertifikāti tiks pagarināti uz nākamo gadu bez papildus maksas un pārbaudes testu kārtošanas.

 Svarīgi: 

Iepriekšēja dalībnieku reģistrācija apmācībām ir OBLIGĀTA, jo vietu skaits auditorijā ir ierobežots.  Speciālistiem, kas pretendē saņemt Ražotāju izsniegtus sertifikātus, sūtot pieteikumu, nepieciešams pievienot Lietpratēja sertifikāta kopiju.

Papildus jautājumu gadījumā, sazinieties ar mums!

Rakstiet: fnserviss@fnserviss.lv

Zvaniet: 67 556 799

Informācija tiem, kuri plāno ierasties ar savu auto:

Lapa ekspertu dienas 2016 karte
Printēt lapu
E-veikals