Sazinies ar mums

PAR FN-SERVISS

FN-SERVISS auto

FN-SERVISS ir viens no vadošajiem drošības speciālistiem Baltijā, kas spējis palielināt tirgus daļu visos darbības virzienos – ugunsdrošībā, darba aizsardzībā un drošības sistēmu jomā. Parūpējieties par savu drošību gan mājas, gan darba vidē, jo mēs nekad nevarat būt parliecināti un droši par nelaimes tuvošanos. Piesaistiet FN–SERVISS profesionālos speciālistus, jo tā ir pierādīta kvalitāte, atbilstoši un moderni speciālisti, kā arī serviss par pieņemamām cenām un atlaidēm.
FN-SERVISS piedāvā zinošu un profesionālu speciālistu konsultācijas, pakalpojumus. Uzņēmuma darbinieki ar savu inovatīvo pieeju un atvērtību komunikācijā spējuši padarīt drošību par modernu ikdienu un pieprasītu pakalpojumu.

 

FN-SERVISS MISIJA:

Veicināt ugunsdrošību uzņēmumos, mājās un sabiedrībā – padarīt vidi, kurā mēs dzīvojam un strādājam drošāku!

 

FN Serviss ir profesionāls partneris, kurš ir soli priekšā cilvēku vajadzību noskaidrošanā, piedāvājot ērtus un mūsdienīgus [efektīvus] ugunsdrošības un darba drošības risinājumus.

FN Serviss ir pārliecināts, ka ikdienas rūpes par drošību, ir labklājīgas [tātad atbildīgas, mūsdienīgas] sabiedrības iezīme. 

 

FN-SERVISS VĒRTĪBAS:

  • KVALITĀTE
  • CIEŅA
  • ATBILDĪBA

FN-SERVISS – tā ir kvalitāte un drošība pret ugunsgrēkiem, darba un vides aizsardzības pakalpojumi

Rūpējieties par savu drošību jau tūlīt, neatlieciet to, jo no nelaimes gadījumiem nav pasargāts neviens no mums un mēs nekad nevaram zināt, kad nelaime var piemeklēt. Tādēļ mēs aicinām – rūpīgi ir jāpārdomā drošības jautājumi gan darba vidē, gan mājokļos un citviet.

Vērtīga un nepieciešama ir objekta apsekošana un novērtēšana – tas Jums palīdzēs labāk sagatavoties iespējamai uguns nelaimei. FN-SERVISS piedāvā arī labākos aizsardzības pakalpojumus, veikt ugundzēšamo aparātu un citas nepieciešamās tehnikas uzstādīšanu, apkopi un remontu. Pieejami arī citi dažāda veida pakalpojumi, kursi darba vides uzlabošanai.  FN-SERVISS – tas ir sertificēts pakalpojumu sniedzējs Jūsu drošībai,  ikvienā dzīves situācijā.

Printēt lapu
E-veikals