Uzņēmuma SIA "FN-SERVISS" Vēsture
FN-SERVISS laika linija

Uzņēmums FN-SERVISS dibināts 2002. gadā. Uzņēmumam strauji paplašinoties, 2003. gada rudenī tika dibināts mācību centrs DROŠĪBA, kas bija pirmais privātais mācību centrs  un kurš joprojām realizē profesionālu apmācību kursus ugunsdrošībā un darba aizsarzībā Latvijā. FN-SERVISS darba kvalitāti apstiprina jau 2005. gadā, kad tiek ieviesta un veiksmīgi sertificēta kvalitātes vadības sistēma saskaņā ar standartu LVS ISO 9001:2001. Savukārt 2006. gada 3. martā laikrakstā “Latvijas Vēstnesis” LR Labklājības ministrija paziņo, ka FN-SERVISS, kā viena no pirmajām Latvijā, tiek atzīta par kompetentu institūciju darba aizsardzības jautājumos.

2009. gada 3. jūlijā FN-SERVISS apvienojas ar SIA VALPRO. Uzņēmumu stratēģiskais lēmums tiek pieņemts, lai apvienotu abu kompāniju labākās īpašības – FN-SERVISS plašo tirdzniecības un servisa tīklu un SIA VALPRO augsti profesionālo inženiertehnisko bāzi, ar senām un augsti kvalificētām ražošanas tradīcijām. Šīs vienošanās rezultātā FN-SERVISS pārņem līdzšinējo SIA VALPRO mazumtirdzniecības un servisa tīklu, klientiem piedāvājot plašāku produktu un pakalpojumu klāstu, kā arī paaugstinot SIA VALPRO ražotās produkcijas pieejamību Latvijas tirgū. 2013.gada 28. februārī, uzņēmumam FN-SERVISS apvienojoties ar vadošajām Latvijas kompetentajām institūcijām darba aizsardzībā, tiek dibināta “Darba aizsardzības kompetento institūciju biedrība”.

Šo gadu laikā FN-SERVISS drošības nozares tirgū ir ieviesis vairākas veiksmīgas inovācijas, kas padarījušas ērtāku uzņēmuma klientu ikdienu un uzlabojis servisa līmeni nozarē. Augsto FN-SERVISS speciālistu profesionalitāti ir apliecinājusi arī piedalīšanās profesionālās pilnveides programmas “Ugunsdrošība un aizsardzība”  (160 st.), un arī “Civilā drošība un aizsardzība” (160.st.) izstrādē, kā arī tas, ka FN-SERVISS ir sniedzis un arī turpina sniegt savu ieguldījumu standartizācijas tehniskās komitejas LVS STK 24 “Ugunsdrošība” darbībā ugunsdrošības nozarē.

Printēt lapu
E-veikals