IEROSINĀJUMI UN ATSAUKSMES

Lapa FN serviss kontakti brīvības

Ja Jums ir kādi ierosinājumi vai vēlaties uzrakstīt atsauksmi par mums, būsim pateicīgi, ja aizpildīsiet formu labajā pusē.

FN-SERVISS allaž cenšas uzzināt klientu vēlmes un ierosinājumus, lai vienmēr sniegtu labākos un kvalitatīvākos piedāvājumus, kā arī nodrošinātu labas, izdevīgas cenas. Kompānija ņem vērā gan klientu ierosinājumus, gan vajadzības gadījumā cenšas risināt radušās problēmsituācijas.

Ilggadējie klienti par FN-SERVISS saka atzinīgus vārdus un aicina arī citiem izmantot uzņēmuma kvalitatīvos pakalpojumus –

Māra Elsiņa no Dobeles komentē – “Paldies par ugunsdrošības problēmu novēršanu manās lauku mājās. Kompānijas darbinieki savu darbu veica ātri un kvalitatīvi, par salīdzinoši izdevīgu cenu. Izmantojiet arī Jūs FN-SERVISS daudzveidīgos pakalpojumus un servisu – rupējieties par savu drošību izdevīgi.”

Dainis no Rīgas – “Savā veikalā vēlējos noskaidrot ugunsdrošības līmeni. Izvēlējos izmantot FN-SERVISS pakalpojumus. Kompānija ātri un nedārgi veica mana uzņēmuma ugunsdrošības apsekošanu, novērtēja ugunsdrošības līmeni un kvalitatīvi sagatavoja pārskatu par objekta ugunsdrošības stāvokli. Paldies kompānijas darbiniekiem par ērti pieejamo servisu! Iesaku izmantot arī citiem!”

Raisa no Ludzas – “Izmantoju FN-SERVISS mācību centra „Drošība”  darba aizsardzības kursus, kas mani apmācīja instruēja un konsultēja ugunsdrošības, darba aizsardzības, drošības sistēmu, u.c. ar drošību saistītās jomās. Apmeklējot kursus ieguvu zināšanas, ko nepieciešamības gadījumā izmantošu savā darbā. Iesaku šos drošības kursus ikvienam, kurš vēlas iegūt sertifikātu un nepieciešamās zināšanas drošības jautājumos. Mācību procesā īpaši novērtēju, ka šis centrs ir apvienojis nozares labākos speciālistus.”

Uzziniet visu par jaunākajiem uzņēmuma piedāvājumiem un aktualitātēm pirmais!

Ievadiet savu e-pasta adresi un uzzini pirmais par nozares aktualitātēm, jaunajiem piedāvājumiem un akcijām!

+371 67 556 799

Izsakiet arī Jūs savus ierosinājumus un nepieciešamības gadījumā prasiet padomu FN-SERVISS speciālistiem. Parūpējieties par savu drošību gan mājās, gan darbā laikus, jo nekad nevarat neviens iepriekš nesagatavojoties nevar būt  parliecināts par iespējamās nelaimes tuvošanos. FN-SERVISS darbojas profesionāli speciālisti –  tā ir pierādīta kvalitāte, atbilstošs serviss par pieņemamām cenām.

Ieteikumi, atsauksmes

Printēt lapu
E-veikals