3 iemesli, kāpēc uzticēt ugunsdrošības pakalpojumus profesionāļiem

decembris 11, 2023

Katru gadu ugunsnelaimes piedzīvo vairāki simti uzņēmumi. Ugunsgrēku izcelšanās iemesli ir visdažādākie, jo tie atšķiras gan no objekta atrašanās vietas, gan arī darbības specifikas.

FN-SERVISS eksperti uzsver, ka ugunsdrošību noteikumu ievērošana visiem uzņēmumiem ir ne tikai obligāta prasība, bet arī nopietns ugunsdrošības priekšnosacījums. Vai jūsu iestāde atbilst ugunsdrošības noteikumu prasībām?

Pieaiciniet speciālistu, kurš ir profesionālis ugunsdrošības jautājumos! Viņš spēs gan  norādīt uz problēmām un trūkumiem sistēmā, gan arī palīdzēs saprast un ieteikt risinājumus situāciju uzlabošanai.

Uzticot ugunsdrošības pakalpojumus profesionāļiem, klients garantēti saņem vairākus ieguvumus. Kādus? Tos šoreiz apkopo FN-SERVISS eksperti.

Ekspertu zināšanas un pieredze

Ikvienam profesionālam ugunsdrošības pakalpojumu sniedzējam būs gan specifiskas zināšanas, gan pieredze, lai identificētu esošos un potenciālos riskus, piemeklētu labākos risinājumus to mazināšanai. Tāpat ugunsdrošības jomas eksperts var ieteikt piemērotāko ugunsdrošības aprīkojumu un sistēmas, kas vajadzīgas, lai veicinātu drošību konkrētā uzņēmumā, atbilstoši tā darbības sfērai un nepieciešamībai.

Lai arī katrā uzņēmumā ir jābūt atbildīgai personai par ugunsdrošību, nereti tieši skats no malas var palīdzēt saskatīt to, kas ikdienā var paslīdēt gar acīm. Vislabākos padomus var iedot eksperti ar plašu pieredzi, tādi, kuri apkalpojuši plašu uzņēmējdarbības spektru, gan ražošanu, gan birojus, gan veikalu ķēdes, būvniecības uzņēmumus un citus.

Atbilstība noteikumiem un standartiem

Ugunsdrošības jomas profesionālis būs labi informēts par visiem aktuālajiem noteikumiem un standartiem, attiecībā uz ugunsdrošību un gādās, lai visas likumdošanas prasības būtu ievērotas. Tas nozīmē, ka uzņēmums vai organizācija savlaicīgi samazinās juridiskos riskus un būs sagatavots valsts pārraudzības institūciju inspekcijām.

Tāpat savas jomas profesionāļi būs informēts par jaunākajām tendencēm un pieejamajām tehnoloģijām ugunsdrošības jomā. Uzticoties ekspertiem, varat būt drošs, ka jūsu uzņēmuma ugunsdrošība tiks rūpīgi pārvaldīta un uzturēta atbilstoši visiem nepieciešamajiem standartiem un prasībām.

Profesionālisms un uzticamība

Ikviens profesionālis izpildīs savas saistības uzticami un ar augstāko atbildību. Tas nozīmē, ka viņi darbojas saskaņā ar noteikumiem un standartiem, nodrošinot drošību un visiem nepieciešamajiem noteikumiem un regulējumiem.

Vienlaikus ugunsdrošības pakalpojumu sniedzēji piedāvā ugunsdzēsības inventāra/ aprīkojuma uzturēšanas pakalpojumus. Pareiza aprīkojuma uzturēšana ir būtiska, lai nodrošinātu tā efektivitāti un ilgmūžību. Profesionāļi nodrošina, ka uzņēmumā pielietotā ugunsdrošības sistēma vienmēr ir gatava darbībai un atbilst visiem drošības standartiem.

FN-SERVISS eksperti ir izstrādājuši ugunsdrošības bezrūpju komplektu ''Drošais'', kas sastāv no kompleksa risinājuma uzņēmumu drošības  paaugstināšanai.

Ja vēlaties ietaupīt jūsu laiku un finanšu resursus, šis piedāvājums ir piemērots tieši jums!

🎁Piesakot UGUNSDROŠĪBAS pakalpojumus līdz 31.01.2024, DĀVANĀ saņemsiet gada abonementu online instruktāžai.

E-veikals