Sazinies ar mums
Lapa kursi civilā drošība un aizsardzība

Uzņēmumos, kas saistīti ar bīstamiem komercdarbības veidiem un ir līdz 10 darbiniekiem, darba aizsardzības speciālistiem, kuri apguvuši pamatlīmeņa zināšanas darba aizsardzībā pēc 60 stundu kursu mācību programmas, papildus jāiziet specializētā 40 stundu apjoma apmācība, lai varētu veikt darba aizsardzības speciālista pienākumus.

Darba vidē, kas saistīts ar dažāda veida bīstamajām nozarēm nereti var gadīties dažādas traumas, problēmas. Tāpēc ir ļoti svarīgi zināt – kā bīstamu situāciju gadījumā rīkoties, lai pasargātu gan sevi, gan citus no dažādām liekām problēmām. Parūpējieties par savu darbinieku drošību un zināšanu nodrošināšanu, nepieļaujiet to, ka nezināšana var izraisīt nelaimes gadījumus un dažāda veida problēmas. Izmantojiet FN-SERVISS izdevīgos pakalpojumus un apgūstiet darba aizsardzības speciālista zināšanas.

Svarīgi minēt, ka FN-SERVISS  ir viens no vadošajiem drošības speciālistiem Baltijā, kas spējis būtiski palielināt tirgus daļu visos darbības virzienos – ugunsdrošībā, darba aizsardzībā un drošības sistēmu jomā. FN-SERVISS  kompānijā strādā zinoši speciālisti, kas ar savu inovatīvo pieeju un atvērto komunikāciju spējuši padarīt drošību par mūsdienu ikdienu daudzās kompānijās un uzņēmumos. Svarīgi minēt, ka uzņēmumiem, kas saistīti ar bīstamiem komercdarbības veidiem un ir līdz 10 darbiniekiem, darba aizsardzības speciālistiem, kuri apguvuši pamatlīmeņa zināšanas darba aizsardzībā pēc 60 stundu kursu mācību programmas, papildus jāiziet specializētā 40 stundu apjoma apmācība, lai varētu veikt darba aizsardzības speciālista pienākumus.

Pieteikties kursiem

Mācību maksa:   EUR 142,00 – LVL 100,00 

(akreditētajām programmām PVN netiek piemērots)

IZMANTOJIET FN –SERVISS PAKALPOJUMUS UN PIESAKIETIES DARBA AIZSARDZĪBAS KURSIEM

Kursa datumi:  kursi ir atcelti uz nenoteiktu laiku

Nodarbības notiek  –  Rīgā, Brīvības gatvē 204 b

Norises laiks –  9.00 – 16.00

Lai pieteiktos 60 stundu pamatlīmeņa kursiem Darba aizsardzībā, spiediet šeit, lai skatītu sīkāk.

Instruktāžu uzskaites žurnālus varat iegādāties mūsu veikalos un e-veikalā. Spiediet šeit, lai skatītu sīkāk.

Nelaimes mūs var piemeklēt negaidot, tieši tāpēc ir nepieciešams laikus nodrošināt sertificētus darbiniekus darba drošības jautājumos. Izmantojiet FN–SERVISS pakalpojumus un Jūsu darbinieki īsā laika periodā iegūst nepieciešāmās prasmes un zināšanas darba drošības jautājumos bīstamajās nozarēs. Kompānija saviem klientiem  nodrošina drošu, sakārtotu un pasargātu ikdienu. Apmācībās darba drošībā tiek ieviesta ideja par preventīvu domāšanu. Kā arī FN–SERVISS cenšas iedvesmot cilvēkus dzīvot pilnasinīgu, aizraujošu, drošu dzīvi.

Printēt lapu
E-veikals