AJAX viedās drošības sistēmas 4 priekšrocības, par ko tev noteikti jāzina

marts 3, 2024

Mūsdienu strauji mainīgā vide pieprasa arī nepārtrauktu tehnoloģiju attīstību.  Ražotāja AJAX viedās drošības sistēmas ir viens no šādiem tehnoloģiskiem sasniegumiem, piedāvājot klientiem izveidot drošu mājokli.

FN-SERVISS eksperti aicina iepazīties ar 4 priekšrocībām, ko AJAX viedās sistēmas uzstādīšana var sniegt tavai un mājokļa drošībai.  

1. Efektīva datu apmaiņa

AJAX viedā drošības sistēma nodrošina efektīvu datu apmaiņu, kā arī informācijas uzglabāšanu, izmantojot daļēju ziņu dublēšanu. Vienlaikus sistēma nodrošina izcilu tīmekļa veiktspēju un informācijas ielādes ātrumu.

Parasti drošības sistēmām datu attīrīšana notiek pēc klienta iesnieguma iesniegšanas, savukārt AJAX ieviestā metode nodrošina tiešu un tūlītēju datu validāciju, kas ievērojami uzlabo klienta pieredzi tīmekļa lapā.

Tāpat AJAX sistēma efektīvi samazina enerģijas patēriņu, kas rodas, piemēram, baterijas izmantošanas laikā - bezvadu sensori nodrošina ilgāku darbības laiku.

2. Ātrs reaģēšanas laiks

AJAX sistēma ļauj pārsūtīt uz serveri tikai nepieciešamo informāciju, kas, savukārt, palīdz samazināt datu joslas platumu un uzlabot ielādes ātrumu un laiku.

Svarīgi, ka informācija var tikt atjaunināta bez nepieciešamības pilnībā pārlādēt tīmekļa lapu - tas samazina laiku, kas nepieciešams, lai iegūtu aktuālāko informāciju, un var būt noderīgs ātras reaģēšanas situācijās, piemēram, ja tiek konstatēta nelegāla iekļūšana mājās.

Tāpat sistēma izmanto asinhrono datu apstrādi, kas nozīmē to, ka AJAX ļauj jūsu tīmekļa lietojumprogrammai vienlaikus saņemt un sūtīt datus no jūsu servera,  proti, ir iespēja izpildīt vairākus pieprasījumus vienlaikus, negaidot, kad tiks pabeigta sākotnējais.

3. Saderība ar dažādām pārlūkprogrammām

Mūsdienu tehnoloģiju laikā ir grūti sadzīvot ar dažādiem ierobežojumiem. AJAX viedās drošības sistēmas ir izstrādātas tā, lai tās kvalitatīvi pildītu savas funkcijas uz jebkuras pārlūkprogrammas. Līdz ar ko, nav iemesls, lai šo sistēmu neizvēlētos arī savā mājoklī!

4. Lietotājam draudzīga funkcionalitāte

Pateicoties daudzveidīgai funkcionalitātei, jums kā klientam ir iespēja noteikt, cik daudz vēlaties drošības nodrošināšanā iesaistītes manuāli. Tāpat tiek piedāvāta opcija ieslēgt/izslēgt paziņojumus, ko drošības sistēmas var automātiski sūtīt lietotājiem, piemēram, par aktīvu vai neaktīvu drošības sensoru statusu vai par potenciāli aizdomīgu aktivitāti.

AJAX tehnoloģija var nodrošināt tālvadības kontroli no jebkuras vietas, kur ir piekļuve internetam. Tas ļauj lietotājiem uzraudzīt un vadīt drošības sistēmu, izmantojot arī savu viedtālruni.

Kādas AJAX drošības sistēmas mājokļa drošībai iesaka uzstādīt FN-SERVISS?

AJAX drošības sistēmas stacija AJAX Hub

Pie sistēmas vienlaikus var pieslēgt līdz pat 100 ierīces un tās droši var uzraudzīt ~200 metru attālumā, kā atklātās, tā arī slēgtās telpās. Ierīci vienlaikus var uzraudzīt līdz pat 10 lietotājiem, t.sk. apsardzes firmas.

Ajax Hub sistēmu var uzstādīt mazāk kā 15 minūtēs, un to var viegli vadīt, izmantojot tālvadības pulti, viedtālruņa lietotni vai tīmekļa pārlūku.

AJAX  bezvadu dūmu un temperatūras detektors AJAX FireProtect

Pie straujas temperatūras paaugstināšanās, pat bez dūmiem, nekavējoties tiek aktivizēta trauksme, tādējādi maksimāli ātri tiek ziņots par iespējamo ugunsgrēku.

Detektoru var kontrolēt un uzraudzīt, izmantojot savu viedtālruni. Tāpat tas arī pats paziņos, kad ir laiks tīrīt dūmu kameru un veikt apkopi.  Bezvadu dūmu un temperatūras detektors darbojas ar akumulatoru, vidēji 4 gadi.

Ajax DoorProtect durvju un logu atvēršanas detektors

Pasargā savu mājokli no negaidītiem ciemiņiem! Aprīko to ar Ajax DoorProtect durvju un logu atvēršanas detektoru. Tiklīdz tiks atvērtas durvis vai logi, detektorā iestrādātais magnētiskais sensors fiksēs ielaušanos un sistēma nekavējoties brīdinās par iespējamo apdraudējumu.

Sensors darbojas līdz 200 metru attālumā no drošības sistēmas vadības paneļa  un to var uzstādīt visu veidu logiem un durvīm.

AJAX bezvadu ūdens noplūdes detektors AJAX Leaks Protect

Tas ir bezvadu detektors, kurš ar trauksmes signālu ziņo par ūdens līmeņa paaugstināšanos un iespējamo plūdu izcelšanos telpās.

Detektors darbojas kopā ar AJAX Hub drošības sistēmas staciju un attālumam starp tiem ir jābūt max 200 m.

AJAX bezvadu kustības detektors MotionProtect

Dodies ārpus mājām uz ilgāku periodu? Uzstādi bezvadu kustības detektoru AJAX MotionProtect, kas paziņos par ielaušanos tavā īpašumā.

Gadījumā, ja kāds nevēlams ciemiņš mēģinās detektoru noņemt, savā mobilajā viedierīcē saņemsi trauksmes paziņojumu. Tas nereaģē uz dzīvniekiem, kuru svars ir mazāks par 20 kg.

AJAX Socket gudrā rozete

Aizmirsi izslēgt gludekli? Neatceries, vai, dodoties ārpus mājas, izslēdzi sildītāju? Ir risinājums - AJAX Socket gudrā rozete.

Pateicoties mobilās aplikācijas priekšrocībām, esot arī ārpus mājas, ir iespējams ieslēgt un izslēgt mājās esošās ierīces, kuras pievienotas gudrajai rozetei.

AJAX viedās drošības sistēmas tagad var iegādāties arī FN-SERVISS!

Ņem vērā! Iepērkoties e-veikalā vismaz par 25 EUR, DĀVANĀ saņem BEZMAKSAS piegādi uz pakomātu vai ar kurjeru Latvijas robežās.

E-veikals