FN-SERVISS atklāj rekonstruēto filiāli Jelgavā

februāris 15, 2023

Līdz ar pārcelšanos uz jaunām telpām, FN-SERVISS vakar, 15. februārī, atklāja Klientu dienas Jelgavā. Mēneša garumā gaidāmi gan īpaši izdevīgi piedāvājumi precēm un pakalpojumiem, gan dažādi pasākumi.

 Svinīgā noskaņā durvis vērusi rekonstruētā FN-SERVISS Jelgavas filiāle 

Noslēdzoties rekonstrukcijas darbiem, Jelgavas filiāle atkal atrodas Pulkveža Oskara Kalpaka ielā 13. ‘’Esam padarījuši daudz patīkamāku un mūsdienīgāku vidi gan mūsu klientiem, gan darbiniekiem.  FN-SERVISS ir profesionāls partneris, kurš ir soli priekšā cilvēku vajadzību noskaidrošanā, piedāvājot ērtus un mūsdienīgus ugunsdrošības un darba drošības risinājumus, tādēļ tas ir tikai loģisks solis, ka arī paši rādām piemēru par drošu un ērtu darba vidi,’’ stāsta FN-SERVISS valdes priekšsēdētājs Kristaps Berķis.

 Bezmaksas ugunsdzēsības aparātu apkopes akcija 

Tikai 17.02.2023 ikviens jelgavnieks un Jelgavas viesis no plkst. 9:00 līdz 15:00 tiek gaidīts FN-SERVISS mobilās apkopes punktā Pulkveža Oskara Kalpaka ielā 13, kur bez maksas ugunsdrošības eksperti veikts apkopi katra klienta vienam mājas, dzīvokļa vai automašīnas ugunsdzēsības aparātam. Ja klientam ir vairāki ugunsdzēsības aparāti, tad katram nākamam apkope tiks veikta ar 50% atlaidi. Šis piedāvājums ir spēkā privātpersonām.

 Īpašs piedāvājums tikai Jelgavas FN-SERVISS filiālē 

Jelgavas filiālē atrodas gan veikals, gan klientu apkalpošanas centrs, kurā ikviens interesents var atrast un uzzināt par ērtiem un mūsdienīgiem risinājumiem drošības līmeņa paaugstināšanai kā mājās, tā arī uzņēmumos. Rūpējoties par klientu ērtībām, klientu apkalpošanas centrā ir iespēja saņemt arī profesionālu speciālistu konsultācijas un noformēt daudzveidīgus pakalpojumus ugunsdrošības un darba aizsardzības jomā. Tikai līdz 31.03.2023 Klientu dienu ietvaros visām precēm 20% atlaide.

 FN-SERVISS Jelgavas veikala / klientu apkalpošanas centra darba laiks:  

Darba dienās: 9.00 – 17.00
Brīvdienās: Slēgts

Saziņai ar FN-SERVISS Jelgavas filiāli izmantojiet arī tālruni:  63099222

Gaidīsim ciemos un priecāsimies būt Jūsu atbalsts ugunsdrošības un darba aizsardzības jautājumos!

E-veikals