Drošs un veselīgs darbs jebkurā vecumā

oktobris 31, 2016
Lapa drošs veselīgs darbs jebkurā vecumā

Piektdien, 2016.gada 28.oktobrī SIA “FN-SERVISS” saņēma Valsts darba inspekcijas Atzinības rakstu par iegūto 2.vietu mazo uzņēmumu kategorijā darba aizsardzības labās prakses konkursā “Zelta Ķivere 2016” (Drošs un veselīgs darbs jebkurā vecumā).

 

Eiropas Darba drošības un veselības aizsardzības aģentūra (EU-OSHA) sadarbībā ar Valsts darba inspekciju (VDI) šogad kampaņas «Drošs un veselīgs darbs jebkurā vecumā» ietvaros izvērtēja uzņēmumu un organizāciju īstenotos pasākumus strādājošo darbaspēju saglabāšanai un darbinieku spējām atbilstoša darba nodrošināšanu līdz sirmam vecumam. Pretendenti tika apbalvoti divās kategorijās – uzņēmumi, kuros strādā līdz 100 darbiniekiem, un uzņēmumi, kuri nodarbina vairāk par simts cilvēkiem. Atzinības pasniegtas zīmīgā laikā – Eiropas Nedēļas drošībai un veselībai darbā noslēgumā.

 

Labās prakses konkurss darba aizsardzībā «Zelta ķivere» notiek jau 11.gadu. Latvijā to organizē Valsts darba inspekcija, bet žūrijas komisijā ir pārstāvji arī no LR Labklājības ministrijas, RSU Darba drošības un vides veselības institūta, Latvijas darba devēju konfederācijas un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības.
Vairāk informāciju par konkursu un tā rezultātiem atradīsiet šeit. Ar dalībnieku prezentācijām varat iepazīties šeit.

E-veikals