FN-SERVISS – atbildīgs un uzticams sadarbības partneris

jūnijs 8, 2017

Lai izveidotu zīmolu, ko cilvēki mīl un kam uzticas, jādomā ne tikai par šodienu, bet arī rītdienu. Tas nav viegli, bet sabalansēti īstermiņa un ilgtermiņa mērķi ir atslēga ilgtspējīgai un ienesīgai uzņēmuma izaugsmei.

Jau astoto gadu par korporatīvās atbildības principu iedzīvināšanu Latvijas biznesa vidē rūpējas Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts. Tā darbības mērķis ir stiprināt ilgtspējīgu valsts attīstību un starptautisko konkurētspēju uzņēmumiem, valsts pārvaldei un nevalstiskajām organizācijām, sistemātiski padziļinot izpratni par korporatīvo ilgtspēju un atbildību, nodrošinot uzticamus ilgtspējas mērījumus, kā arī praktiskas iemaņas starptautiski zināšanu lietošanai uzņēmuma darbības uzlabošanā.

Atskats par to, kā gāja Atbildīgu ideju tirgū

Lai sekmētu sabiedrības izpratni un pieprasījumu pēc godīgas, ētiskas un atbildīgas uzņēmējdarbības, lai uzņēmumiem dotu iespēju lepoties ar savu pozitīvo pieredzi, ceturto gadu pēc kārtas tika rīkota Atbildīga biznesa nedēļa un tā ietvaros speciālistu iecienītākais pasākums – Atbildīgu ideju tirgus.

Atbildīga uzņēmējdarbība, godīgums un ētika ir FN-SERVISS pamatvērtības, tāpēc arī šogad uzņēmums piedalījās gan Ilgtspējas indeksā, gan Atbildīgu ideju tirgū, kur dalījās ar savu pozitīvo pieredzi sabiedrības izglītošanā par ugunsdrošības jautājumiem. Vairāk par projekta ideju un iniciatīvu varat uzzināt šeit.

Vērtējums Ilgtspējas indeksā – BRONZA

Ilgtspējas indeksa vērtējums FN-SERVISS komandai – BRONZA, kas savukārt nozīmē to, ka uzņēmums ir spēris pirmos soļus, lai publiski komunicētu savu praksi būtiskākajos jautājumos par ietekmi uz vidi, sabiedrību, darba vidi un kopējo tirgu. Uzņēmums ir noteicis savu vīziju, misiju un vērtības, kā arī publiskojis savus korporatīvās atbildības principus, kuru īstenošanā iesaistīts viss uzņēmums.

Neapstāties pie sasniegtā, padarīt vidi, kurā mēs dzīvojam un strādājam drošāku – turpināt iesākto un būt uzticamam un drošam sadarbības partnerim ikvienam indivīdam, uzņēmumam un organizācijai, kuras vērtību sistēmā drošībai ir vieta un nozīme.

Gadījumā, ja par šo rakstu jums radās papildus jautājumi, sazinieties ar mums!

E-veikals