FN-SERVISS iegūst ”Ģimenei draudzīga uzņēmuma” statusu

jūlijs 5, 2023

FN-SERVISS – viens no 205 uzņēmumiem, kurš ieguvis Ģimenei draudzīgas darba vietas statusu.

Programmas “Ģimenei draudzīga darbavieta” mērķis ir sekmēt tādas darba vides kultūras attīstību Latvijā, kas ir empātiska, cilvēcīga un saprotoša, vienlaikus piedāvājot instrumentus gan esošās darba vides novērtējumam, gan finansiālu palīdzību dažādu atbalsta pasākumu ieviešanā darbiniekiem.

 

‘’No sirds priecājamies, ka ‘’Ģimenei draudzīgas darba vietas’’ statusu iegūstam jau trešo reizi! Mums ir svarīgi veicināt ne tikai drošību ikvienā mājsaimniecībā un uzņēmumā, bet arī stingri iestājamies par to, lai mūsu darbinieki būtu lepni, ka strādā tieši FN-SERVISS - to parāda arī ikgadējā uzņēmuma aptauja, kurā  90% darbinieku ieteiktu savu darba vietu citiem – tas ir lielisks novērtējums’’, stāsta FN-SERVISS valdes priekšsēdētājs Kristaps Berķis.

 

Sabiedrības integrācijas fonda īstenotās programmas “Ģimenei draudzīga darbavieta” statusam 2023. gadā pievienojas 40 darba devēji, savukārt kopumā šo novērtējumu ir saņēmuši jau 205 uzņēmumi gan no privāta, gan publiskā sektora,  kas nodrošina konsultatīvu un informatīvu atbalstu organizācijām, veicinot darba un privātās dzīves līdzsvaru sabiedrībā.

E-veikals