Aktuālā informācija klientiem Covid-19 sakarā

marts 16, 2020
Saistībā ar vīrusa Covid-19 izplatību FN-SERVISS  aicina Latvijas iedzīvotājus būt atbildīgiem gan pret sevi, gan apkārtējo cilvēku veselību un ievērot piesardzības pasākumus, proti, atcelt klātienes tikšanās, publisku vietu apmeklējumus, ja ir aizdomas par saslimšanu vai ir bijis kontakts ar Covid-19 slimnieku. Informējam, ka FN-SERVISS galvenais birojs, Preču vairumtirdzniecības noliktava, veikali Rīgā, Valmierā un Jelgavā, pārstāvniecības Saldū un Igaunijā strādās ierastajā režīmā, līdz ar ko mūsu klientiem tiek nodrošināts pilns klientu serviss un tiek sniegti piedāvātie pakalpojumi (cik lielā mērā to atļauj darīt valdības lēmums).
  • Ievērojot drošības rekomendācijas, daļa no darbiniekiem ir pārgājusi uz attālinātu darbu.
  • Darbu ar klientiem klātienē turpinās mūsu darba aizsardzības speciālisti, tehniskie speciālisti un inženieri, kas veic ugunsdzēsības inventāra pārbaudes, automātisko ugunsaizsardzības sistēmu apkopes, remontdarbus.
  • Pastiprināti uzņēmumā tiek pievērsta uzmanība higiēnas un dezinfekcijas pasākumu ievērošanai, ievērojot valsts institūciju prasības, kā arī iekšējās vadlīnijas.
  • Tāpat FN-SERVISS darbinieki tiek aicināti nenākt uz darbu, ja jūtas neveseli.
  • Ieviesti ir arī ierobežojumi darbiniekiem, kas atgriezušies no vīrusa skartajām teritorijām, kā arī ceļošanai ārpus valsts.
  • FN-SERVISS arī atcēlis iekšējos pasākumus un ieviesis citas preventīvas aktivitātes.
Rūpējoties par kursantu, semināra dalībnieku, uzņēmumu darbinieku un pasniedzēju veselību, kā arī pildot valdības lēmumu, mācību centra “Drošība” klātienes mācības (kursi, semināri, praktiskās apmācības ar ugunsdzēsības aparātiem, evakuācijas mācības, klātienes instruktāžas) tiek pārtraukta no 13.marta līdz 14.aprīlim. Katra atbildība šodien ir rūpēties par savu un līdzcilvēku veselību un drošību, tāpēc aicinām iespēju robežās izmantot attālinātos saziņas līdzekļus:
  • zvanot pa klientu servisa tālruni 67 556 799
  • rakstot uz e-pastiem fnserviss@fnserviss.lv
Sargāsim sevi un apkārtējos! Lai mums visiem laba veselība! Jūsu FN-SERVISS Klientu apkalpošanas komanda
E-veikals