FN-SERVISS piedalās ”Misija Nulle” rīkotajā Drošības [entuziastu] festivālā

jūlijs 17, 2023

FN-SERVISS drošības eksperti rāda priekšzīmi ugunsdrošībā ''Misija Nulle'' iniciatīvas rīkotajā Drošības [entuziastu] festivālā, kas 14.jūlijā norisinājās BOTC Training mācību poligonā.

Festivāls vienkopus pulcēja ''Misija Nulle'' iniciatīvas dalībnieku uzņēmumu pārstāvjus, kuru ikdienas pienākumos ir gan nodrošināt veselības aizsardzības un darba drošības politikas izstrādi uzņēmumā, gan tās iedzīvināšanu visos uzņēmuma pamatdarbības procesos, ieviešot praktiskus risinājumus.

Iesaistoties dažādās darba stacijās, visiem festivāla dalībniekiem bija iespēja atkārtot un pilnveidot jau esošās zināšanas, kā arī iegūt jaunas prasmes darba drošībā. FN-SERVISS ekspertu pavadībā pasākuma dalībnieki aktīvi iesaistījās ugunsdrošības jomas jaunā risinājuma izmēģināšanā -  dzēšanu ar ugunsdzēsības aparātiem virtuālā vidē, kas ir inovatīvs un lielisks rīks praktisko zināšanu pilnveidošanai telpās.

FN-SERVISS valdes priekšsēdētājs Kristaps Berķis stāsta: ''Nereti darba devēji sastopas ar darbinieku motivācijas trūkums doties ārpus telpām iegūt praktiskās iemaņas dzēšanai ar ugunsdzēsības aparātiem, kā arī nepiemērotu vidi praktisko mācību veikšanai ārpus telpām. Šīm problēmām ir lielisks risinājums!  Sekojot līdzi pasaules tendencēm, kā piemēram, Lielbritānijai, Itālijai, ASV, Zviedrijai u.c., kur zināšanu apguvei tiek izmantotas virtuālās realitātes priekšrocības, FN-SERVISS ir pirmais uzņēmums Latvijā, kas šo mūsdienīgo un ērto pakalpojumu  - virtuālo dzēšanu ar ugunsdzēsības aparātiem - piedāvā arī saviem klientiem''.

Tikpat aktīvi pasākuma dalībnieki iesaistījās arī īstas liesmas dzēšanas treniņos, izmēģinot tās dzēst gan ar īstiem ugunsdzēsības aparātiem, gan ugunsdzēsības pārklāju. Izmēģinot praktisko treniņu, tika radīts priekšstats, kā FN-SERVISS profesionāļi praktiskās nodarbības ugunsdrošībā organizē saviem klientiem.

 

FN-SERVISS ir pārliecināti, ka šādi, ejot kopsolī ar iniciatīvas dalībniekiem, mēs rosinām arī citus ievērot uzņēmējdarbības principus, kuru centrā ir cilvēks, viņu veselība un drošība!

 

Vairāk par ''Misija Nulle'' iniciatīvu lasīt šeit http://misijanulle.lv/

E-veikals