FN-SERVISS saņem Bronzas apbalvojumu “Ilgtspējas indeksā”

jūnijs 18, 2018
Lapa bronzas apbalvojums ilgtspējas indeksā

SIA “FN-SERVISS” (FN-SERVISS) 2018. gadā „Ilgtspējas indeksā” atkārtoti saņēmis bronzas novērtējumu. Tas apliecina uzņēmuma spēju publiski komunicēt savu praksi būtiskākajos jautājumos par ietekmi uz vidi, sabiedrību, darba vidi un kopējo tirgu.

“Bronzas kategorijas iegūšana Ilgtspējas indeksā ir izcila motivācija FN-SERVISS komandai un uzņēmumam attīstīties un virzīties uz priekšu, sekot ‘labajiem’ prakses piemēriem, uzņēmumiem, kas šogad saņēma sudraba, zelta un platīna kategorijas apbalvojumus.” Uzskata FN-SERVISS valdes locekle Natālija Sokolova

“Lai arī pagaidām FN–SERVISS ir vienīgais savas nozares uzņēmums, kas piedalās Ilgtspējas indeksā, tas noteikti ir labs iedrošinājums pārējiem ar ugunsdrošības un darba aizsardzības nozari saistītiem uzņēmumiem likt sarosīties un kuplināt Ilgtspējas indeksa dalībnieku rindas.” Uzskata N.Sokolova.

„Ilgtspējas indekss" Latvijas uzņēmumiem piedāvā iespēju izmantot stratēģiskās vadības rīku, lai izvērtētu savu darbību, kā arī saņemtu ekspertu ieteikumus turpmākai attīstībai. Savukārt sabiedrība, valsts un nevalstiskās organizācijas var saņemt uzticamu informāciju par uzņēmuma darbību, lai novērtētu tā pūliņus un ieguldījumu Latvijas attīstībā ilgtermiņā.

E-veikals