FN-SERVISS saņem Sudraba apbalvojumu “Ilgtspējas indeksā”

jūlijs 1, 2022

SIA “FN-SERVISS”  2022. gada 17. jūnijā “Ilgtspējas indeksa” apbalvošanas ceremonijā saņēma novērtējumu: SUDRABA kategorija.

Lai arī FN-SERVISS ilgtspējīgas un atbildīgas uzņēmējdarbības praksi ir aizsācis salīdzinoši nesen, laikam ejot šī “filozofija” ir kļuvusi par nozīmīgu uzņēmuma kultūras daļu.

“Mums šis apbalvojums un novērtējums ir ļoti nozīmīgs.” Uzskata FN-SERVISS valdes priekšsēdētājs Kristaps Berķis. “Paldies kolēģiem, sadarbības partneriem, klientiem un Ilgtspējas indeksa ekspertu komandai par kopdarbu, par iedvesmu attīstīties un pilnveidoties!”

Iegūtais novērtējums apliecina uzņēmuma spēju publiski komunicēt savu praksi būtiskākajos jautājumos par ietekmi uz vidi, sabiedrību, darba vidi un kopējo tirgu.

Ilgtspējas indekss 2022 - FN-SERVISS Apbalvojums

“SUDRABA kategorijas iegūšana Ilgtspējas indeksā ir izcila motivācija FN-SERVISS komandai un uzņēmumam attīstīties un virzīties uz priekšu, sekot ‘labajiem’ prakses piemēriem, uzņēmumiem, kas šogad saņēma zelta, platīna un dimanta kategorijas apbalvojumus.” Uzskata FN-SERVISS valdes locekle Maruta Gaile “Turklāt tas sasaucas kopā ar FN-SERVISS misiju – rūpēties par drošību uzņēmumos, mājsaimniecībās un sabiedrībā”.

“Lai arī šobrīd FN–SERVISS vēl arvien ir vienīgais savas nozares uzņēmums, kas piedalās Ilgtspējas indeksā, tas noteikti ir labs iedrošinājums pārējiem ar ugunsdrošības un darba aizsardzības nozari saistītiem uzņēmumiem likt sarosīties un kuplināt Ilgtspējas indeksa dalībnieku rindas.” Uzskata valdes priekšsēdētājs Kristaps Berķis.

„Ilgtspējas indekss" Latvijas uzņēmumiem piedāvā iespēju izmantot stratēģiskās vadības rīku, lai izvērtētu savu darbību, kā arī saņemtu ekspertu ieteikumus turpmākai attīstībai. Savukārt sabiedrība, valsts un nevalstiskās organizācijas var saņemt uzticamu informāciju par uzņēmuma darbību, lai novērtētu tā pūliņus un ieguldījumu Latvijas attīstībā ilgtermiņā.

E-veikals