FN-SERVISS saņem Sudraba apbalvojumu “Ilgtspējas indeksā 2023”

jūlijs 4, 2023

SIA “FN-SERVISS”  2023. gada 15. jūnijā “Ilgtspējas indeksa” apbalvošanas ceremonijā saņēma SUDRABA kategorijas novērtējumu.

FN-SERVISS - vadošais ugunsdrošības un pakalpojumu sniedzējs Latvijā, ir viens no 19 dažādu nozaru uzņēmumiem, kurš šogad ir ieguvis SUDRABA kategoriju Ilgtspējas indeksā.

Lai arī FN-SERVISS ilgtspējīgas un atbildīgas uzņēmējdarbības praksi ir aizsācis salīdzinoši nesen, laikam ejot šī “filozofija” ir kļuvusi par nozīmīgu uzņēmuma kultūras daļu.

 

“Liels paldies kolēģiem, sadarbības partneriem un klientiem, kuri mudina tiekties pēc labākā! Esam priecīgi saņemt Ilgtspējas indeksa novērtējumu, jo tas ir lielisks rīks kā, skatoties no malas, var ieraudzīt jaunas šķautnes, kurās varam pilnveidoties,’’ stāsta FN-SERVISS valdes priekšsēdētājs Kristaps Berķis.

 

Ilgtspējas indekss ir starptautiski atzīts stratēģiskās vadības instruments, kas izveidots 2010.gadā, lai sniegtu organizācijām no visas Latvijas iespēju objektīvi novērtēt to sniegumu piecos būtiskākajos ilgtspējas aspektos: stratēģija, darba vide, investīcijas vietējā kopienā, tirgus attiecības un vide. Tajā ik gadu piedalās vidēji 120 uzņēmumi, valsts un pašvaldību iestādes  kapitālsabiedrības, valsts iestādes u.tml., kuru sniegumu vērtē vairāk nekā 30 dažādu jomu eksperti.

E-veikals