Iesaisties jaunas preces radīšanā!

aprīlis 22, 2023

Kā liecina NMPD statistikas dati, salīdzinājumā ar citiem gadalaikiem, pavasarī un vasarā palielinās atpūtā pie dabas gūtās traumas - ir biežāk lūzumi, mežģījumi, apdegumi pie ugunskuriem un griliem, kā arī citas traumas, kas gūtas sportiskās aktivitātēs.

 

Lai atpūta nepārvērstos par bēdīgu un satraucošu pasākumu, FN-SERVISS eksperti strādā pie jaunas preces ''Piknika drošības komplekts'' izveides, kas ikvienam atpūtas un pikniku cienītājam būs palīgs neparedzētās situācijās.

 

Jūsu viedoklis mums ir svarīgs, tādēļ būsim pateicīgi, ja veltīsiet aptuveni 1 minūti un atbildēsiet uz mūsu sagatavotiem jautājumiem šeit 👉 https://ej.uz/aptauja-drosibas-komplekts 

 

Mēs nevaram novērst visas iespējamās nelaimes, bet varam iedot ''drošības spilvenu'', lai ikviens pikniks un atpūta dabā būtu svētki!

Aptauja ir anonīma, un tās rezultāti tiks izmantoti tikai apkopotā veidā.

🎁Pateicībā par veltīto laiku aptaujas aizpildīšanai, vēlamies jūs iepriecināt ar noderīgām dāvanām - atlaižu kuponu un iespēju piedalīties izlozē, lai pretendētu uz ‘’Piknika drošības komplekta'' saņemšanu pirms tas vēl ir nonācis tirdzniecībā.
E-veikals