IZBRAUKUMA SEMINĀRS RĒZEKNĒ

Izbraukuma seminārs Rēzeknē par Izmaiņām Ugunsdrošības noteikumos

Ikvienu profesionāli par uzticamu ekspertu padara zināšanas un pieredze. Taču zināšanas top vērtīgas, ja tās tiek regulāri papildinātas un atjaunotas. Kā ugunsdrošības jomas eksperti, aicinām uzņēmumu vadītājus, atbildīgos profesionāļus ugunsdrošībā uz semināru, kas tiks veltīts tēmai:

 Grozījumi Ugunsdrošības noteikumos.

Kādas izmaiņas mūs sagaida ugunsdrošības jomā?

 TĒMAS AKTUALITĀTE: 

19.04.2016 Ministru kabineta noteikumi nr.238 “Ugunsdrošības noteikumi” – apjomīgs dokuments, kas paredz tiesības, pienākumus un atbildību fiziskām un juridiskām personām ugunsdrošības jomā.

Laikam ejot, par ugunsdrošības nozares tiesisko regulējumu atbildīgā ministrija, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, ugunsdrošības nozarē strādājošie speciālisti konstatēja nepieciešamību veikt uzlabojumus Ugunsdrošības noteikumos.
Ar mērķi viest skaidrāku ugunsdrošības noteikumos iekļauto normu izpratni, kā arī padarīt efektīvāku un saprotamāku iekļauto tiesību normu piemērošanu ugunsdrošības jomā tika izstrādāts grozījumu projekts Ministru kabineta noteikumiem Nr. 238 “Ugunsdrošības noteikumi”.

15.09.2020 Ministru kabinets atbalstīja Ugunsdrošības noteikumu grozījumu projektu, no 19.09.2020 piešķirot tam leģitīmu spēku. Kopējo izmaiņu apjoms – 159.punkti.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Pieteikties kursiem

Izbraukuma seminārs Rēzeknē par Izmaiņām Ugunsdrošības noteikumos

 Norises laiks: 

2020.gada 20.oktobrī, plkst. 10:00 – 13.00

 Norises vieta un kārtība: 

Latgales vēstniecība GORS, Pils iela 4, Rēzekne, LV-4601

Iepriekšēja pieteikšanās semināram ir OBLIGĀTA, jo vietu skaits auditorijā ir ierobežots!

Semināra laikā  varēsiet uzdot lektoriem jautājumus par dzirdēto.

Pēc semināra noklausīšanās saņemsiet sertifikātu  (2 stundas punktu uzskaitei).

  Lektori: 

Edgars Rozentāls – SIA “FN-SERVISS” valdes priekšsēdētājs /Latvijas ugunsdrošības asociācijas valdes loceklis/ Standartizācijas tehniskās komitejas LVS/STK/24 “Ugunsdrošība un darba vide” pārstāvis.

Maruta Gaile – SIA “FN-SERVISS” Klientu apkalpošanas un kvalitātes vadības daļas vadītāja/Mācību centrs “Drošība” direktore.

 Dalības maksa: 

 15 EUR + PVN

 Dalības maksā iekļauts: 

  • prezentācijas materiāli;
  • kafijas pauze;
  • sertifikāta izgatavošana.

 Papildus jautājumu gadījumā un pieteikties semināram: 

E-pasts: fnserviss@fnserviss

Tālrunis: 67 556 799

Printēt lapu
E-veikals