Ugunsdrošība uzņēmumos

Pieteikties semināram

19.04.2016 Ministru kabineta noteikumi nr.238 “Ugunsdrošības noteikumi” – apjomīgs dokuments, kas paredz tiesības, pienākumus un atbildību fiziskām un juridiskām personām ugunsdrošības jomā.

Laikam ejot, par ugunsdrošības nozares tiesisko regulējumu atbildīgā ministrija, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, ugunsdrošības nozarē strādājošie speciālisti konstatēja nepieciešamību veikt uzlabojumus Ugunsdrošības noteikumos.
Ar mērķi viest skaidrāku ugunsdrošības noteikumos iekļauto normu izpratni, kā arī padarīt efektīvāku un saprotamāku iekļauto tiesību normu piemērošanu ugunsdrošības jomā ir izstrādāts grozījumu projekts Ministru kabineta noteikumiem Nr. 238 “Ugunsdrošības noteikumi”.
Šobrīd Ugunsdrošības noteikumu grozījumu projekts atrodas Ministru kabinetā uz apstiprināšanu, kas nozīmē to, ka jau pavisam drīz tas kļūs par daļu no tiesiskā regulējuma ugunsdrošības jomā.

Mēs, ugunsdrošības jomas eksperti, aicinām vadītājus, atbildīgos profesionāļus ugunsdrošībā uzņēmumos sev ĒRTĀ LAIKĀ  noskatīties tiešsaistes (ON-LINE)  semināru

Grozījumi Ugunsdrošības noteikumos. Kādas izmaiņas mūs sagaida ugunsdrošības jomā?”

Stundas laikā uzzini par būtiskākajām izmaiņām Ugunsdrošības noteikumos!

Semināru vada: Edgars Rozentāls, FN-SERVISS  Valdes priekšsēdētājs, Latvijas Ugunsdrošības asociācijas valdes loceklis

  • Pēc semināra noklausīšanās, uzdodiet sev neskaidros jautājumus e-pastā. Vienas darba dienas laikā mūsu eksperts nosūtīs Jums atbildes.
  • Pēc semināra noklausīšanās  uz e-pastu Jums nosūtīsim elektroniski parakstītu sertifikātu  (2 stundas punktu uzskaitei)

Dalības maksa: 25 EUR + PVN

Svarīgi! Piekļuve video materiālam uz e-pastu tiek nosūtīta pēc rēķina apmaksas.

Dalības Maksā iekļauts:

  • video materiāls (ilgums 1 stunda un 10 min)
  • prezentācijas materiāli;
  • sertifikāta izgatavošana.

Papildus jautājumu gadījumā un pieteikties semināram

E-pasts: fnserviss@fnserviss

Tālrunis: 67 556 799

Printēt lapu
E-veikals