Ugunsdrošība uzņēmumos

Grozījumi Ugunsdrošības noteikumos. Kas ir mainījies?

Ikvienu profesionāli par uzticamu ekspertu padara zināšanas un pieredze. Taču zināšanas top vērtīgas, ja tās tiek regulāri papildinātas un atjaunotas. Kā ugunsdrošības jomas eksperti, aicinām uzņēmumu vadītājus, atbildīgos profesionāļus ugunsdrošībā uz semināru, kas tiks veltīts tēmai:

 Grozījumi Ugunsdrošības noteikumos.  Kas ir mainījies? 

Pieteikties semināram

  • Grozījumi Ugunsdrošības noteikumos. Kas ir mainījies?
Grozījumi Ugunsdrošības noteikumos. Kas ir mainījies?

 TĒMAS AKTUALITĀTE: 

19.04.2016 Ministru kabineta noteikumi nr.238 “Ugunsdrošības noteikumi” – apjomīgs dokuments, kas paredz tiesības, pienākumus un atbildību fiziskām un juridiskām personām ugunsdrošības jomā.

Laikam ejot, par ugunsdrošības nozares tiesisko regulējumu atbildīgā ministrija, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, ugunsdrošības nozarē strādājošie speciālisti konstatēja nepieciešamību veikt uzlabojumus Ugunsdrošības noteikumos.
Ar mērķi viest skaidrāku ugunsdrošības noteikumos iekļauto normu izpratni, kā arī padarīt efektīvāku un saprotamāku iekļauto tiesību normu piemērošanu ugunsdrošības jomā tika izstrādāts grozījumu projekts Ministru kabineta noteikumiem Nr. 238 “Ugunsdrošības noteikumi”.

15.09.2020 Ministru kabinets atbalstīja Ugunsdrošības noteikumu grozījumu projektu, no 19.09.2020 piešķirot tam leģitīmu spēku. Kopējo izmaiņu apjoms – 159.punkti.

 Norises laiks: 

Tuvākais semināra norises datums un laiks:

05.07.2021, plkst. 15:00-17:00

 Norises kārtība: 

Seminārs tiks vadīts tiešsaistē (attālināti). Tā ilgums 2 stundas.

Dienu pirms semināra, dalībniekiem, kas būs veikuši apmaksu par dalību seminārā, tiks nosūtīta informācija par pieslēgšanos on-line risinājumam.

Semināra laikā un pēc tā noklausīšanās, varēsiet uzdot lektoriem jautājumus par dzirdēto.

Pēc semināra noklausīšanās uz e-pastu Jums nosūtīsim elektroniski parakstītu sertifikātu  (2 stundas punktu uzskaitei)

  Lektori: 

Edgars Rozentāls – SIA “FN-SERVISS” valdes priekšsēdētājs /Latvijas ugunsdrošības asociācijas valdes loceklis/ Standartizācijas tehniskās komitejas LVS/STK/24 “Ugunsdrošība un darba vide” pārstāvis.

Maruta Gaile – SIA “FN-SERVISS” Klientu apkalpošanas un kvalitātes vadības daļas vadītāja/Mācību centrs “Drošība” direktore.

 Dalības maksa: 

 15 EUR + PVN

 Dalības maksā iekļauts: 

  • prezentācijas materiāli;
  • sertifikāta izgatavošana.

 Papildus jautājumu gadījumā un pieteikties semināram: 

E-pasts: fnserviss@fnserviss

Tālrunis: 67 556 799

Printēt lapu
E-veikals