FN-SERVISS atver jaunu pārstāvniecību Ventspilī

augusts 23, 2020

 FN-SERVISS atver jaunu pārstāvniecību Ventspilī 

Esam priecīgi paziņot, ka FN-SERVISS ir atvēris jaunu pārstāvniecību Ventspilī, Liepājas ielā 4.
Atverot filiāli Ventspilī, FN-SERVISS nodrošinās vietējiem uzņēmējiem un iedzīvotājiem kvalitatīvu servisu un produktus ugunsdrošībā un darba aizsardzībā.
Esam priecīgi par to, ka turpmāk varēsim nodrošināt Ventspils un tās apkaimes iedzīvotājiem un uzņēmējiem kvalitatīvu servisu un preces ugunsdrošībā un darba aizsardzībā. Būt pieejamiem – tā  ir viena no FN-SERVISS uzņēmuma pamatvērtībām.” stāsta FN-SERVISS valdes priekšsēdētājs Edgars Rozentāls. “Lai arī šogad piedzīvojam būtiskas pārmaiņas mūsu ikdienas paradumos, ko ir izraisījis covid-19 vīruss, nodrošināt drošību – bija, ir un būs mūsu individuālā un sabiedrības prioritāte un  atbildība.
Aicinām visus Ventspils un tās apkaimē dzīvojošos iedzīvotājus apmeklēt mūsu filiāli Ventspilī, ja rodas vajadzība veikt ugunsdzēsības aparātu pārbaudi, iepirkt mājsaimniecības vai uzņēmuma vajadzībām nepieciešamo ugunsdzēsības vai darba aizsardzības inventāru.
Zinoši speciālisti palīdzēs izvēlēties piemērotāko risinājumu, lai varētu justies droši mājās, darbā vai esot ceļā.

 FN-SERVISS Ventspils biroja / veikala / servisa Darba laiks:  

Darba dienās: 9.00 – 17.00; Brīvdienās: Slēgts.
Saziņai ar FN-SERVISS Ventspils pārstāvniecību izmantojiet arī tālruni: 63634346.

 Īpašais piedāvājums par godu jaunās filiāles atvēršanai 

Īpašais piedāvājums par godu Ventspils filiāles atvēršanai
Ikvienu, kas plāno apciemot Ventspils pārstāvniecību līdz septembra beigām, iepriecināsim ar draudzīgām cenām mūsu precēm un pakalpojumiem.
Visiem pirkumiem dāvināsim 10 – 30 % atlaidi no preces vai pakalpojuma maksas. Piedāvājums spēkā līdz 30.09.2020. Atlaides nesummējas.
Esiet laipni aicināti mūs apciemot jaunajās telpās!  
E-veikals