Jauni Ugunsdrošības noteikumi. Kas mainīsies?

augusts 18, 2016
Lapa jauno ugunsdrošības noteikumu pielāgotās izmaiņas

Līdz jauno Ugunsdrošības noteikumu stāšanās spēkā ir atlikušas nepilnas trīs nedēļas. Un tieši tik daudz ir atlicis laiks, lai iepazītos ar gaidāmajām izmaiņām ugunsdrošības jomā un salikt rīcības plānu jauno ugunsdrošības noteikumu ieviešanai dzīvē.

Vai, būdami vadītāji vai atbildīgie par ugunsdrošību, esat paguvuši iepazīties ar normatīvo aktu prasībām un izstrādāt savai organizācijai / uzņēmumam atbilstošu rīcības plānu ugunsdrošības priekšrakstu izpildei?

 

Gadījumā, ja vēl neesat paguvuši to izdarīt, tad iesakām iepazīties ar FN-SERVISS drošības ekspertu sagatavotiem materiāliem:

 

Semināri un Ekspertu dienas #4

Ja, izlasot šos rakstus, Jums rodas vēl papildus jautājumi, kurus vēlētos uzdot FN-SERVISS drošības ekspertiem vai Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāvjiem, tad aicinām izmantot izdevību un apmeklēt kādu no semināriem “Jauni Ugunsdrošības noteikumi. Kas mainīsies?” Tuvākais seminārs notiks 26.08.2016. Vairāk par semināru varat uzzināt šeit.

Papildus šim semināram FN-SERVISS drošības eksperti rekomendē apmeklēt semināru “Kas jāzina vadītājam darba aizsardzības un ugunsdrošības jomā?

Ņemot vērā gaidāmās izmaiņas, kas stāsies spēkā jau 01.09.2016, daudziem vadītājiem un atbildīgajiem speciālistiem par drošību, būtu noderīgi ieklausīties Latvijas vadošo ekspertu ieteikumos, kā efektīvi organizēt darba aizsardzības un ugunsdrošības pasākumus uzņēmumā. Tuvākais seminārs notiks 05.10.2016. Vairāk par semināru varat uzzināt šeit.

 

Savukārt tiem vadītājiem un atbildīgajiem par ugunsdrošību, kas vēlas pilnveidot savas zināšanas par tēmu “Kā noteikt un samazināt Ugunsdrošības riskus uzņēmumā? Sprādzienbīstamība”, aicinām pieteikties Ekspertu dienām #4, kas notiks 23.09.2016.

No teorijas līdz labas prakses piemēriem ugunsdrošības risku mazināšanai – zināšanās un pieredzē dalīsies vadošie eksperti no Latvijas, Igaunijas un Grieķijas.

Vairāk par semināru varat uzzināt šeit.

 

Atceraties! Ja vēlaties būt pirmie, kas uzzina par izmaiņām ugunsdrošības un darba aizsardzības jomā un saņemt īpašu piedāvājumus, piesakieties FN-SERVISS Jaunumu saņemšanai.

E-veikals