Lai arī cik droši un inovatīvi būtu auto industrijas saražotie automobiļi, tie pilnībā neizslēdz aizdegšanās risku, tādējādi radot apdraudējumu tās lietotājam, apkārtējai videi un īpašumam. Savukārt gadījumā, ja auto aizdegas degvielas uzpildes stacijā, pazemes stāvvietā vai kādā citā slēgta tipa novietnē, tad tas jau būs paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks, kur zaudējumu aplēses un nodarītie postījumi būs mērāmi tūkstošos.

Kā rāda ugunsdzēsības industrijas jaunākie pētījumi un izgudrojumi, tad speciāls ugunsdzēsības pārklājs ir labākais risinājums, lai ierobežotu un dzēstu aizdegušās automašīnas, t.sk., elektro auto bateriju izraisītu aizdegšanos, un novērstu uguns izplatīšanos.

Lai savām acīm pārliecinātos par jauno tehnoloģiju efektivitāti, kā ugunsdrošības nozares eksperti sadarbībā ar vadošo stikla šķiedras pārstrādes uzņēmumu Padtex Insulation 01.06.2022 organizējām  semināru / paraugdemonstrējumu.

Pasākumā piedalījās pazemes stāvvietu un slēgta tipa novietņu īpašniekus un apsaimniekotāji, degvielas uzpildes staciju ugunsdrošības speciālisti, apdrošinātāji, auto dīleri, kas savos servisa centros piedāvā elektromobiļu uzpildi, Valsts  Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta un Ceļu satiksmes drošības direkcijas pārstāvji, kā arī drošības pārstāvjj no citām organizācijām, kas identificējuši auto aizdegšanās riska esamību un meklē drošu risinājumu šīs problēmas risināšanai.

Automašīnu ugunsdzēsības pārklājs – kas tas ir un kur to pielietot?

Kas ir automašīnu ugunsdzēsības pārklājs?

Labākais risinājums, lai ierobežotu un dzēstu aizdegušās automašīnas, t.sk. elektro auto bateriju izraisītu aizdegšanos, un novērstu uguns izplatīšanos.

Produkta informācija:

  • Pārklājs kontrolē jebkura tipa automašīnas degšanu dažu sekunžu laikā;
  • Drošs risinājums, kas tiek galā ar uguni gan elektro un hibrīda automašīnās, gan automašīnās ar benzīna un dīzeļa dzinējiem;
  • Tiek piegādāts nelielā somā vai kastē, kas stiprināma pie sienas;
  • Pieejami vienreiz lietojami pārklāji un  daudzkārt lietojami – līdz pat 30 reizēm.
  • Svars – atkarīgs ir no pārklāja lieluma, līdz 41 kg.

Uzziniet vairāk par ugunsdzēsības pārklājiem!

Foto reportāža no 01.06.2022 pasākuma Valmierā “Kā efektīvi lokalizēt degoša auto ugunsgrēku?”

Sakām lielu paldies visiem semināra / demonstrācijas dalībniekiem, kā arī vēlamies padalīties ar foto un video materiāliem, kas tika uzņemti pasākuma laikā.

Foto / Video pārpublicēšanas gadījumā  lūdzu sazinieties ar mums: fnserviss@fnserviss.lv

Printēt lapu
E-veikals