Kāpēc praktiskās nodarbības ugunsdrošībā ir laba dāvana kolēģiem?

decembris 12, 2023

Gribi padarīt šos Ziemassvētkus neaizmirstamus un darbā ieviest ko noderīgu un izglītojošu? Esam atraduši lielisku risinājumu – praktiskās nodarbības ugunsdrošībā!

Tas ir lietderīgs dāvanas veids, jo ne tikai uzlabo drošību darba vietā, bet veicina pozitīvismu un komandas gara stiprināšanu.  Izmanto šo lielisko iespēju  noorganizēt izzinošu, praktisku un noderīgu saliedēšanās pasākumu gan biroja telpās, gan arī ārpus tām!

Kāds būs ieguvums no šādas dāvanas?

Zināšanas un prasmes par ugunsdrošību

Tās noderēs kā sadzīvē, tā arī darba vietā. Kādi vispār ir ugunsaizsardzības līdzekļi un kādām situācijām katru no tiem vislabāk izmantot? Cik ātri uguns izplatās un spēj pārvērsties par postošu ugunsgrēku? Kā rīkoties, ja darba vietā atskan paziņojumi par nepieciešamību evakuēties, vai arī, ko darīt, ja mājās sāk skanēt dūmu detektors? Uz visiem šiem jautājumiem atbildes var rast praktiskajās nodarbībās.

Turklāt to, ka darbiniekiem ir nepieciešams vismaz reizi gadā apgūt praktiskās nodarbības nosaka MK noteikumi Nr.238 ''Ugunsdrošības noteikumi''.

Kopīgs piedzīvojums

Savstarpējo attiecību stiprināšana un komandas saliedēšanas pasākumi nekad nevar būt par daudz.  Kopīgi piedaloties šādās nodarbībās, kolēģi gan veido kopīgu pieredzi, gan uzlabo komandas saikni - tas viss, savukārt, veicina labas attiecības darbavietā.

Gadās situācijas, ka darbinieki ir kūtri uz apmācībām, tam jāvelta papildus laiks,  savukārt praktiskās nodarbības var būt pievilcīgākas ar to, ka tās aizrauj, liek iedziļināties, izmēģināt katra spēkus, kas bieži vien komandu starpā rezultējas kā mini sacensība.

Ilgtermiņa ieguldījums

Praktiskās nodarbības ugunsdrošībā palīdz paaugstināt apzinātību par drošību darbavietā, proti, ja darba devējs regulāri organizē šādas nodarbības, tas samazina potenciālo ugunsgrēku izcelšanās riskus un veicina drošības kultūras izaugsmi.

Praktiskās nodarbības var būt kā stimuls cilvēku domāšanas un rīcības maiņai, attiecībā uz drošību- uzlabojas mūsu izpratne par drošību un tās lomu sabiedrībā kopumā.

Uzdāvini saviem kolēģiem kopā būšanu! Lieliska iespēja noorganizēt izzinošu, praktisku un noderīgu saliedēšanās pasākumu pat neizejot no biroja/ uzņēmuma telpām!

Piesaki praktiskās nodarbības ugunsdrošībā IEKŠTELPĀS un 🎁DĀVANĀ saņem Evakuācijas apmācības.

Īpašais piedāvājums ir spēkā līdz 31.01.2024.

Uzdāvini saviem kolēģiem kopā būšanu! Lieliska iespēja noorganizēt izzinošu, praktisku un noderīgu saliedēšanās pasākumu ārā, brīvā dabā!

Piesaki praktiskās nodarbības ugunsdrošībā ĀRTELPĀS un 🎁DĀVANĀ saņem Evakuācijas apmācības un praktisko treniņu ugunsgrēka dzēšanai ar ugunsdzēsības pārklāju.

Īpašais piedāvājums ir spēkā līdz 31.01.2024.
E-veikals