FN-SERVISS kļūst par iniciatīvas ‘’Misija Nulle’’ atbalstītājiem

oktobris 31, 2022

Aizvadītajā nedēļā, notiekot iniciatīvas ''Misija Nulle'' rudens forumam, tika parakstīta harta, kas apliecina vadošā ugunsdrošības un darba aizsardzības pakalpojumu sniedzēja Baltijā FN-SERVISS pievienošanos iniciatīvas dalībniekiem.

 

FN-SERVISS valdes priekšsēdētājs Kristaps Berķis stāsta: ‘’Mūsu uzņēmuma misija ir veicināt drošību uzņēmumos, mājās un sabiedrībā, tāpēc pievienošanās ''Misija Nulle'' iniciatīvai ir neatņemams solis mūsu uzņēmuma vēstījuma stiprināšanai. FN-SERVISS Darba aizsardzības nodaļa ik dienu rūpējas par vairāku tūkstošu uzņēmumu darbiniekiem, veicinot drošības līmeņa paaugstināšanos viņu darba vietā. Šādi, ejot kopsolī ar iniciatīvas apņemšanos, arī mēs rosinām citus ievērot uzņēmējdarbības principus, kuru centrā ir cilvēks, viņu veselība un drošība.’’

 

  • Iniciatīvas mērķis ir padarīt veselību un drošību par uzņēmuma prioritārajām vērtībām gan ikvienā pamatdarbības posmā, gan mijiedarbībā ar sabiedrību.
  • Iniciatīvas dalībnieki, parakstot hartu, iesaistās ekspertu tīkla veidošanā, kurā kopīgiem spēkiem tiek pilnveidota darba vide, daloties ar labajām praksēm, mācoties un ieviešot arvien jaunas darba metodes veselības aizsardzības un drošības jomā.

 

Hartu parakstīja FN-SERVISS Darba aizsardzības un ugunsdrošības nodaļas vadītāja Arina Zubkova un valdes priekšsēdētājs Kristaps Berķis.

Informācija par ‘’Misija nulle’’ iniciatīvu http://www.misijanulle.lv/lv/misija-nulle

E-veikals