Ko dāvināt Līgo svētkos?

jūnijs 13, 2024

Līgo svētki ir viens no svarīgākajiem un gaidītākajiem notikumiem Latvijā. Taču, kā rāda VUGD un NMPD dati, ne vienmēr svētki aizrit priecīgās un gaišās noskaņās, proti, cilvēku neuzmanīga rīcība ar uguni, pārgalvība un alkoholisko  dzērienu lietošana noved pie ugunsnelaimēm un dažāda veida veselības traumām. FN-SERVISS aicina būt atbildīgiem un svētkiem sagatavoties atbilstoši.

Dodoties ciemos, iegādājies kādu no mūsu piedāvājuma klāstā esošajiem produktiem un uzdāvini sev, savai ģimenei un draugiem drošību!

FN-SERVISS saviem klientiem piedāvā vairākus ērtus risinājumus ugunsdrošības komplektiem, kuros ietilpst viss nepieciešamais ātrai reaģēšanai bīstamās situācijās.

LĪGOTĀJIEM, KAS ATPŪŠAS DABĀ lieti noderēs produkti, kas paredzēti atklātas liesmas dzēšanai un, gūtu traumu gadījumā, pirmās palīdzības aptieciņa, kas ļaus veikt pirmos soļus cietušā veselības aprūpei:

SVINĪBĀM MĀJĀS VAI TO TUVUMĀ, piedāvājuma klāstā lieliski komplekti dāvanām tiem, kas uzņem ciemiņus:

  • MAZAIS ugunsdrošības komplekts mājoklimīpaši izstrādāts risinājums ugunsdrošībai virtuvē. Komplektācijā ietilpst lokālais dūmu detektors, kas kalpo kā efektīvs brīdinājums par radušos piedūmojumu telpās, un ugunsdzēsības pārklājs, ko izmantot ugunsgrēka dzēšanai sākuma stadijā.
  • Ugunsdrošības komplekts mājoklimīpaši izstrādāts risinājums nelielai mājai vai dzīvoklim. Komplektācijā ietilpst pulvera ugunsdzēsības aparāts PA-2 (2kg pulveris) un lokālais dūmu detektors.
  • Ugunsdrošības komplekts mājoklim (Dūmu detektors, PA4)piemērots risinājums mājām. Komplektā ietilpst pulvera ugunsdzēsības aparāts 4 kg  un dūmu detektors.

Atgādinām parūpēties arī par savu drošību CEĻĀ uz un no svētkiem, iegādājoties ugunsdrošības komplektu automašīnai:

  • Ugunsdrošības komplekts automašīnaiīpaši izstrādāts drošības komplekts jūsu auto drošībai uz ceļa. Komplektācijā ietilpst pulvera ugunsdzēsības aparāts PA-1 (1kg pulveris), pirmās palīdzības aptieciņa, avārijas trijstūris, atstarojoša veste.

Iepērcies fnserviss.lv vai jebkurā no mūsu filiālēm Rīgā, Valmierā, Jelgavā, Daugavpilī un Liepājā! Kontaktinformāciju meklē šeit.

Lai droši un skaisti saulgriežu svētki!

E-veikals