Nepalaid garām lielāko būvniecības notikumu Baltijā – Māja I 2017!

marts 6, 2017
Lapa fn serviss māja 2017 gaidīsim tevi

No 9. līdz 12. martam Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks Baltijā lielākais būvniecības notikums – izstāde “Māja I 2017”, kas vienuviet pulcēs būvniecības nozares profesionāļus, tirgotājus, kā arī plašu galapatērētāju loku.  

Šogad izstādē “Māja I 2017” īpaša uzmanība tiks pievērsta mājokļa drošības jautājumiem, un tās laikā tiks atklāts Baltijā pirmais “Mājokļa Drošības Mēnesis” – iniciatīva, kuru šī gada martā aizsāk ADB “Gjensidige” sadarbībā ar Latvijas glābšanas dienestiem, izstādes organizatoriem un citiem drošības nozares pārstāvjiem, tostarp SIA “FN-SERVISS”.

Šogad izstādē “Māja I” īpaša uzmanība tiks pievērsta drošības tēmai. Tendence liecina, ka cilvēki ikdienā reti domā par sava mājokļa drošību, nav informēti, kā pasargāt sevi un savu mājokli no nelaimēm, un nezina, kā rīkoties, ja mājās notiek sadzīvisks negadījums.

Tas ir mudinājis ADB “Gjensidige”, izstādes organizatorus, Latvijas glābšanas dienestus un citus ar drošību saistītu jomu pārstāvjus un organizācijas uzņemties iniciatīvu un uzsākt Baltijā vēl nebijušu tradīciju – “Mājokļa Drošības Mēnesi”, kas no šī gada un turpmāk ik gadu norisināsies martā.

Atklāšanā tiks prezentēts ADB “Gjensidige” un mediju aģentūras “OMD” veiktā pētījuma "Mājokļa drošības uztvere Latvijas iedzīvotāju vidū" rezultāti. Tāpat savā viedoklī par pētījuma rezultātiem un esošo situāciju mājokļa drošības jautājumos dalīsies Latvijas palīdzības dienestu pārstāvji.

Izstādē “Māja I 2017” drošības tēmas ietvaros FN-SERVISS stendā būs redzami produkti un risinājumi, kas ir paredzēti mājokļa drošības uzlabošanai.

Izstādē “Māja I 2017”, līdzās divās zālēs esošajiem būvniecības nozares profesionāļu, tirgotāju informatīvajiem stendiem, apmeklētājiem būs iespēja aplūkot īpašo “Drošības Zonu”, kas atradīsies 1. zāles balkonā. Tajā būs iespējams iegūt informāciju par dažādiem mājokļa drošības jautājumiem, piedalīties informatīvos semināros, kā arī praktiskās nodarbībās kā pieaugušajiem, tā bērniem.

Drošības Zonas programma no 9. – 12.martam

Tāpat FN-SERVISS drošības eksperti aicina apmeklēt SIA “FN-SERVISS” stendu.

Ar īpašo FN-SERVISS drošības ekspertu sagatavoto piedāvājumu Izstādes “Māja I 2017 ” apmeklētājiem varat iepazīties šeit

Uz drīzu tikšanos Izstādē “Māja 2017 I”

E-veikals