Projekts “Soli pa solim pretī veselīgiem ieradumiem”

marts 1, 2022

Par projektu:

Mēs zinām, ka ieradumus mainīt nav viegli, arī uzsākt ko jaunu nav viegli, īpaši, ja esi saskāries ar veselības problēmām.

Taču viss ir iespējams, ja neesi viens  un  kopā ar Tevi ir profesionāļu komanda.

Sadarbībā ar mūsu draugiem EVFizioFit fizioterapeitu un sporta treneru komandu, kuri ik dienas rūpējas par savu klientu veselību un labsajūtu, mēnēša garumā  Soli pa solim vedīsim  pretī veselīgiem ieradumiem.

Piedalies programmā un kopā ar EVFizioFit profesionāliem fizioterapeitiem / sporta treneriem iegūsti labu pašsajūtu un kustību prieku!

 • Pirmdienās, trešdienās un piektdienās, plkst. 7:00 – 15 min rīta treniņi “Pamodini ķermeni un prātu!”
 • Otrdienās un ceturtdienās, plkst. 12:00 – 10 – 15 min pusdienu treniņš “Restartē sevi!”
 • Pirmdienās un piektdienās, plkst. 18:00 – 35 min “Muguras veselības treniņš” (dziļās muskulatūras nostiprināšanai)
 • Trešdienās, plkst. 18:00 – 45 min vidēji augstas intensitātes spēka treniņš “Laiks kļūt par cīnītāju”

 Projekta mērķauditorija:  

Ikviens, neatkarīgi no vecuma un fiziskās sagatavotības līmeņa, jo galvenais ir sākt, un ar EVFizioFit var VISI!!

 Projekta norises laiks: 

No 2. – 31. martam, katru darba dienu.

 Projekta norises vieta: 

Tiešsaistē - šajā lapā vai FN-SERVISS Youtube kanālā

Kādi būs ieguvumi?

 • uzlabosi savu veselību un fizisko sagatavotību profesionālas fizioterapeitu un sporta treneru komandas vadībā, neizejot no mājām vai sava darba kabineta;
 • pārliecināsies, ka fizioterapeits var būt Tavs sabiedrotais un atbalsts ik dienas, nevis tikai pēctraumu rehabilitācijas procesā;
 • uzzināsi noderīgu informāciju, kas un kā ikdienā ietekmē Tavu veselību un pašsajūtu, un kā Tu savu ikdienu vari padarīt labāku;
 • celsi savu darba produktivitāti;
 • iegūsi daudz pozitīvas emocijas un gandarījumu, ka esi sācis uzlabot savu veselību;
 • veselīgas aktivitātes, kuras varēsi veikt arī kopā ar kolēģiem, padarot savu komandu saliedētāku un stiprāku!

Projekts "Soli pa solim pretī veselīgiem ieradumiem"

Kas ir EVFizioFit komanda, kas vadīs Tevi ceļā uz veselīgiem ieradumiem?

EVFizioFit ir profesionāla, strauji augoša fizioterapeitu un sporta treneru komanda, kuras vērtība ir nemitīga pilnveidošanās, lai spētu saviem klientiem arvien labāk palīdzēt. EVFizioFit vadītājs ir fizioterapeits/sporta treneris Ēriks Visockis, kurš papildus darbam EVFizioFit strādā ar Latvijas profesionālo sportistu izlasēm, tai skaitā, pavadīja Latvijas Hokeja izlasi uz 2022. gada Pekinas Ziemas olimpiskajām spēlēm.

Projekta "Soli pa solim pretī veselīgiem ieradumiem" komanda

EVFizioFit komanda:

 • EV vadītājs – fizioterapeits/sporta treneris Ēriks Visockis
 • Fizioterepeite/sporta trenere Līga Grīnvalde
 • Fizioterepeite/sporta trenere Paula Pole
 • Fizioterepeite/sporta trenere Estere Marija Zvaigznīte
 • Fizioterapeits/sporta treneris Zigmārs Kļaviņš
 • Sporta treneris Antons Šuleiko
 • Sporta treneris Nils Briedis

EVFizioFit filiāles:

MED ārstniecības iestāde, kurā tiek piedāvāts:

 • fizioterapeita konsultācijas, kuru laikā tiek konstatēti  muskulatūras vājie posmi, izvērtēti ikdienas ieradumi, kas atstāj negatīvu iespaidu uz ķermeni un ilgstošā laika periodā var radīt (jau ir radījuši) veselības problēmas (stājas problēmas, muguras sāpes, u.c.).
 • dažāda veida ārstnieciskās masāžas, ārstnieciskā vingrošana, stājas korekcija un dziļās muskulatūras nostiprināšana – viss,  lai palīdzētu atslābināt savilktos muskuļus, atbrīvoties no sāpēm, atjaunoties pēc fiziskās un garīgas slodzes, īpaši, ja esi ilgstoša sēdoša vai fiziska darba veicējs.
 • pēctraumu rehabilitācija, palīdzot pēc iespējas ātrāk atgūties no traumas – mazinot sāpes, funkcionālos traucējumus un atgriezties ierastajā ikdienas ritmā.

EVFizioFit – izvērtēs Tavu veselības stāvokli, testēs progresu un sistemātiski virzīs no ārstniecības procesa uz aktīviem treniņiem.

Uzzināt vairāk par EVFizioFit:

Projekta "Soli pa solim pretī veselīgiem ieradumiem" komanda

VAIDAVA sporta zāle, kurā tiek piedāvāti individuāli un grupu treniņi ar mērķi:

 • atbrīvot saspiestos un savilktos muskuļus;
 • novērst sāpes;
 • stiprināt savu dziļo muskulatūru;
 • uzlabot fizisko formu.

Papildus jautājumu gadījumā, sazinies ar mums!

E-pasts: evfiziofit@gmail.com

Tālrunis:  23663072.

Kā dzima projekta ideja?

Veicot darba vides risku novērtējumu darba vietās, intervējot darbiniekus par to, kā viņi jūtas, veicot savus ikdienas darba pienākumus, ne reti saņēmām atbildi par to, ka aptaujātie jūtas fiziski un emocionāli noguruši, izsmelti. Likumsakarīgi - lielākā daļa no aptaujātajiem,  kas sūdzējās par spēku izsīkumu  un nogurumu,  piekopj mazkustīgu dzīvesveidu, brīvo laiku pavada mājās, skatoties TV vai ieurbušies viedtālruņos - sociālo tīklu portālos vai spēlējot spēles.

Arī mūsu draugi - EVFizioFit, profesionāla fizioterapeitu un sporta treneru komanda, ik dienas strādā ar cilvēkiem, kuri izjūt, ka viņu veselību un dzīves kvalitāti negatīvi ietekmē mūsdienu saspringtais dzīves ritms, stress, darbs no mājām nepiemērotos apstākļos, vai fizisks darbs, kā arī garais ziemas periods, kad ilgojamies pēc saules, gaismas un pozitīvām emocijām. Minētie faktori ietekmē ne tikai emocionāli, bet arī fiziski – jūtams nepārtraukts nogurums, savilkums un stīvums plecos, kaklā, sāpes mugurā.

Tad nu vienā aukstā ziemas rītā, satiekoties EVFizioFit vadītājam, fizioterapeitam/ sporta trenerim Ērikam Visockim ar FN-SERVISS valdes priekšsēdētāju Kristapu Berķi, vīriem dzima ģeniāla ideja - realizēt sociālu projektu ar mērķi veicināt veselīgu ieradumu veidošanos - vingrot, vairāk pavadīt laika svaigā gaisā, uzlabot savu fizisko un garīgo labsajūtu.

Un ņemot vērā to, ka jebkura ieraduma izveidošanai ir nepieciešamas vismaz 21 diena, tāpēc šis sociālais eksperiments norisināsies  visu  MARTU.

Biežāk uzdotie jautājumi par projektu:

Konkrētās dienas  treniņa ieraksts būs pieejams mājas lapā un FN-SERVISS youtube kanālos līdz plkst. 24.00. Iepriekšējo dienu treniņu ieraksti nebūs pieejami.

Nē. Lai piedalītos projektā nav jāaizpilda pieteikuma anketa. Pieteikuma anketu aizpilda tie projekta dalībnieki, kas vēlas saņemt atgādinājumus par nodarbību sākuma laiku.

Nē, lai piedalītos nodarbībās, nav nepieciešams speciāls apģērbs vai inventārs.

Svarīga ir vēlme izkustēties, izvingrināt ķermeni kopā ar zinošiem sporta treneriem / fizioterapetiem.

Vienīgais no inventāra, kas varētu būt noderīgs, ir paklājiņš, taču tā vietā var izmantot arī  kādu segu vai pārvalku.

E-veikals