Darba aizsardzība

Seminārs "Darba devēja organizatoriskie dokumenti darba attiecībās"

Ikvienu profesionāli par uzticamu ekspertu padara zināšanas un pieredze. Taču zināšanas top vērtīgas, ja tās tiek regulāri papildinātas un atjaunotas. Kā darba aizsardzības jomas eksperti, aicinām uzņēmumu vadītājus, personāla vadītājus  un speciālistus, kā arī atbildīgos profesionāļus darba aizsardzībā uz  semināru, kas tiks veltīts tēmai:

Darba devēja organizatoriskie dokumenti darba attiecībās, t.sk. darba aizsardzībā un drošībā. Biežākās kļūdas

Pieteikties semināram

 • Darba devēja organizatoriskie dokumenti darba attiecībās

 TĒMAS AKTUALITĀTE: 

Uzsākot darba attiecības ar darbinieku, darba devējs bieži kļūdas dokumentu saturā vai arī vispār nesagatavo dokumentus, kas regulē attiecības ar darbinieku. Arī darba aizsardzības joma nav izņēmums. Tas bieži noved pie situācijas neizpratnes, strīdiem un sūdzībām Valsts darba inspekcijā vai pat tiesā.

Tāpat Darba devējam jāpievērš uzmanība:

 • Sagatavojot, veicot izmaiņas esošajos dokumentos, ar tiem iepazīstinot darbiniekus- lai tiktu ievērotas normatīvajos aktos noteiktās, obligātās prasības, kā arī termiņu ievērošana paziņošanā
 • Iedziļinoties dokumentu nozīmībā, kā korekti informēt darbiniekus un ievērot arī Darba devēja intereses/prasības.

 Norises laiks: 

09.05.2022, plkst. 10:00-13:00

  Lektore: 

Aija Vāciete– praktizējoša juriste administratīvajās tiesībās. Profesionālais maģistra grāds privāttiesībās, specializācija darba aizsardzības un drošības jautājumos. Strādājusi Valsts darba inspekcijā par Kurzemes reģionālās inspekcijas vadītāju, Būvniecības valsts kontroles birojā par auditori eksperti. Vairāku gadu pieredze semināru un kursu vadīšanā, kā arī klientu pārstāvībā Valsts darba inspekcijā administratīvo pārkāpumu lietvedības ietvaros.

  Semināra tēmas: 

 • Kādi ir būtiskākie un svarīgākie dokumenti darba attiecībās, bez darba līguma, kas regulē pušu savstarpējos pienākumus un tiesības, t.sk. darba aizsardzībā?
 • Kā veikt korekcijas vai papildinājumus esošajos dokumentos, ja Darba devēja ieskatā dokumentos iztrūkst svarīgi nosacījumi?
 • Raksturīgākās kļūdas dokumentu sagatavošanā un piemērošanā.
 • Rekomendācijas, ieteikumi un pamatojums dokumentu izstrādāšanā.
 • Jautājumi & Atbildes.

 Norises kārtība: 

 • Seminārs tiks vadīts tiešsaistē (attālināti). Tā ilgums 3 stundas.
 • Dienu pirms semināra, dalībniekiem, kuri būs pieteikušies un veikuši apmaksu par dalību seminārā, tiks nosūtīta informācija par pieslēgšanos on-line risinājumam.
 • Semināra laikā un pēc tā noklausīšanās, varēsiet uzdot lektoram jautājumus par dzirdēto.
 • Pēc semināra noklausīšanās uz e-pastu Jums nosūtīsim elektroniski parakstītu sertifikātu  (3 stundas punktu uzskaitei)

 Dalības maksa: 

35,45 EUR bez PVN

 Papildus jautājumu gadījumā un pieteikties semināram: 

E-pasts: fnserviss@fnserviss

Tālrunis: 67 556 799

Iepriekšēja pieteikšanās semināram ir OBLIGĀTA

Veiksmīgai diskusijas norisei, lūgums, diskusijas dalībniekiem iesūtīt aktuālos jautājumus iepriekš uz e-pasu macibucentrs@fnserviss.lv

Printēt lapu
E-veikals