Ikvienu profesionāli par uzticamu ekspertu padara zināšanas un pieredze. Taču zināšanas top vērtīgas, ja tās tiek regulāri papildinātas un atjaunotas. Kā darba aizsardzības jomas eksperti, aicinām uzņēmumu vadītājus, darba aizsardzības speciālistus uz semināru, kas tiks veltīts tēmai:

Nelaimes gadījumu darbā izmeklēšana un uzskaite, obligāto veselības pārbaužu organizēšanas kārtība.

Latvijā ir ap 150 normatīvajiem aktiem, kas paredz tiesības, pienākumus un atbildību fiziskām un juridiskām personām darba aizsardzības jomā.

Cik zinoši un kompetenti jūtieties darba aizsardzības jautājumos uzņēmumā:

  • Kā veicama obligātā veselības pārbaude? (03.2009 MK noteikumi Nr.219 “Kārtība, kādā veicama obligātā veselības pārbaude”),
  • Kā veicama nelaimes gadījumu darbā (viegli veselības traucējumi) izmeklēšana un uzskaite uzņēmumā un to reģistrācija Valsts darba inspekcijā? (08.2009 MK noteikumi Nr.950 “Nelaimes gadījumu darbā izmeklēšanas un uzskaites kārtība”)
  • Vai ir kādi jautājumi, kas rada neizpratni par atsevišķu šo normu skaidrojumu un piemērošanu?

Pieteikties semināram

  • Seminārs “Par nelaimes gadījumu darbā izmeklēšana, obligāto veselības pārbaužu organizēšanu”

 Laiks: 

10.10.2019, plkst. 10:00 – 14.30

 Norises vieta: 

Mācību centrs “Drošība”, Brīvības gatve 204b, Rīga, LV-1039

 Lektors: 

Aija Vāciete– praktizējoša juriste un eksperte darba tiesībās un administratīvajās tiesībās. Profesionālais maģistra grāds privāttiecībās, specializācija darba aizsardzības un drošības jautājumos. Strādājusi Valsts darba inspekcijā par Kurzemes reģionālās inspekcijas vadītāju, Būvniecības valsts kontroles birojā par auditori eksperti. Vairāku gadu pieredze semināru un kursu vadīšanā, kā arī klientu pārstāvībā Valsts darba inspekcijā administratīvo pārkāpumu lietvedības ietvaros.

SEMINĀRA DIENAS KĀRTĪBA
9:30-10:00
Dalībnieku reģistrācija
10:00-10:05
”Semināra atklāšana”

10:05-12:30
‘Nelaimes gadījuma izmeklēšana un akta sagatavošana. Nelaimes gadījuma aktā uzskaitīto un pievienoto dokumentu analīze. Iespējamā administratīvā pārkāpuma lietvedība pēc akta reģistrēšanas Valsts darba inspekcijā. Nelaimes gadījums darbā ar smagām vai letālām sekām. Juridiskās personas tiesības nelaimes gadījuma izmeklēšanas laikā. Valsts darba inspekcijas sagatavotais nelaimes gadījuma akts un īpašais viedoklis. Kriminālprocess un administratīvā pārkāpuma lietvedība nelaimes gadījuma ietvaros.”

12:30-13:00
Kafijas pauze
13:00-14:20
“Obligāto veselības pārbaužu veikšanas mērķis, obligāto veselības pārbaužu veikšanas kārtība, veselības pārbaužu periodiskums, darba devēja tiesības un pienākumi saistībā ar darba aizsardzības normu neievērošanu saistībā ar obligātām veselības pārbaudēm.

14:20-14:30
”Noslēgums, Sertifikātu izsniegšana

   

CENA:   EUR 69   (bez PVN)

Dalības maksā iekļauts:

  • Izdales materiāli pēc semināra
  • Kafijas pauze
  • Sertifikāta sagatavošana

Papildus jautājumu gadījumā sazinieties ar mums!

E-pasts: fnserviss@fnserviss.lv

Tālrunis: 67 556 799

Iepriekšēja pieteikšanās semināram ir OBLIGĀTA, jo Vietu skaits auditorijā IEROBEŽOTS.

 

Noderīga informācija tiem, kuri uz semināru plāno ierasties ar savu auto

Lapa ekspertu dienas 2016 karte
Printēt lapu
E-veikals