Uzdāvini savai komandai labāko saliedēšanās pasākumu 2024. gadā!

janvāris 14, 2024

Vadošais ugunsdrošības pakalpojumu sniedzējs Baltijā FN-SERVISS dāvina -30% atlaidi ugunsgrēka dzēšanas treniņiem, izmantojot virtuālās realitātes priekšrocības! 

Lai piedalītos konkursā un pretendētu uz bezmaksas ugunsdrošības praktisko treniņu, vai saņemtu garantētu atlaidi, aizpildiet pieteikuma formu!

Cik lieliski, ka mūsdienu inovācijas sniedz iespēju apvienot patīkamo ar lietderīgo – iegūsiet pozitīvas emocijas, savstarpējo sacensības garu, pieredzi un zināšanas izmēģinot 47 dažādu ugunsgrēku dzēšanas scenārijus.

Kā arī vienlaikus izpildīsiet MK noteikumu Nr.238 ''Ugunsdrošības noteikumi'' prasības, kas nosaka 1x gadā ikvienam nodarbinātajam atsvaidzināt praktiskās zināšanas ugunsdrošībā.

Un tas vēl nav viss!

21. janvārī pēc nejaušības principa tiks izlozēti 3 uzņēmumi, kuri pēc pieteikuma aizpildīšanas garantēti saņems ugunsdrošības praktisko treniņu BEZ MAKSAS!

Sadarbībā ar radio SWH un SWH+ no 15. līdz 21. janvārim rīta šovos no plkst. 7 līdz 11  ikvienam būs iespēja iejusties ugunsdrošības eksperta ādā un pārsteigt ar atbildēm uz dažādiem āķīgiem jautājumiem.

Zinošākais un radošākais eksperts katru dienu balvā saņems neaizmirstamāko šī gada saliedēšanās pasākumu – praktisko treniņu ugunsgrēka dzēšanai, izmantojot virtuālās vides priekšrocības pilnīgi BEZ MAKSAS.

Lai rūpes par drošību ir ikviena sabiedrotais arī 2024. gadā!

E-veikals