Darba aizsardzība

Darba devēju piespiedu mehānismi, lai nodrošinātu darba aizsardzības prasību ievērošanu

Ikvienu profesionāli par uzticamu ekspertu padara zināšanas un pieredze. Taču zināšanas top vērtīgas, ja tās tiek regulāri papildinātas un atjaunotas. Kā darba aizsardzības jomas eksperti, aicinām uzņēmumu vadītājus, personāla vadītājus  un speciālistus, kā arī atbildīgos profesionāļus darba aizsardzībā uz diskusiju – semināru, kas tiks veltīts tēmai:

Darba devēja piespiedu mehānismi, lai nodrošinātu darba aizsardzības prasību ievērošanu (t.sk. COVID- 19 drošības pasākumi un vakcinācija)

Pieteikties semināram

 • Darba devēja piespiedu mehānismi, lai nodrošinātu darba aizsardzības prasību ievērošanu (t.sk. COVID- 19 drošības pasākumi un vakcinācija)
Darba devēju piespiedu mehānismi, lai nodrošinātu darba aizsardzības prasību ievērošanu

 TĒMAS AKTUALITĀTE: 

Nodarbinātības apstākļi Covid-19 infekcijas izplatības dēļ ir mainījušies gandrīz katrā iestādē vai uzņēmumā. Šajos apstākļos darba devējam ir jāorientējas nemitīgajās normatīvo aktu izmaiņās un vienlaicīgi jāspēj nodrošināt droša darba vide un organizēt darbinieku darba izpildes ikdienu, bieži saskaroties ar darbinieku iebildumiem un kategorisko nostāju. Kādai ir jābūt darba devēja nostājai un rīcībai attiecībā uz vakcināciju, kā veidot “ darbinieku grupas”, kādus dokumentus sagatavot, un daudzi citi jautājumi.

 Norises laiks: 

Tuvākais semināra norises datums un laiks:

07.12.2021, plkst. 10:00-12:30

  Lektore: 

Aija Vāciete– praktizējoša juriste administratīvajās tiesībās. Profesionālais maģistra grāds privāttiesībās, specializācija darba aizsardzības un drošības jautājumos. Strādājusi Valsts darba inspekcijā par Kurzemes reģionālās inspekcijas vadītāju, Būvniecības valsts kontroles birojā par auditori eksperti. Vairāku gadu pieredze semināru un kursu vadīšanā, kā arī klientu pārstāvībā Valsts darba inspekcijā administratīvo pārkāpumu lietvedības ietvaros.

  Semināra tēmas: 

 • Darba kārtība uzņēmumā, kas attiecas uz darba aizsardzības prasību izpildi;
 • Darba kārtības noteikumi darba aizsardzības jautājumos ( ne tikai instrukcijas) un darbinieka atbildība;
 • Darba devēja piespiedu mehānismi un kā tos piemērot, lai nodrošinātu epidemioloģisko prasību izpildi un uzņēmumā esošo darba aizsardzības un darba drošības prasību izpildi;
 • Darbinieka dati un to aizsardzība;
 • Informācija par jaunākajām aktualitātēm normatīvajos aktos darba aizsardzības un darba tiesību jomā;
 • Jautājumi & Atbildes.  Diskusija.

 Norises kārtība: 

 • Seminārs tiks vadīts tiešsaistē (attālināti). Tā ilgums 2,5 stundas.
 • Dienu pirms semināra, dalībniekiem, kuri būs pieteikušies un veikuši apmaksu par dalību seminārā, tiks nosūtīta informācija par pieslēgšanos on-line risinājumam.
 • Semināra laikā un pēc tā noklausīšanās, varēsiet uzdot lektoram jautājumus par dzirdēto.
 • Pēc semināra noklausīšanās uz e-pastu Jums nosūtīsim elektroniski parakstītu sertifikātu  (2,5 stundas punktu uzskaitei)

 Dalības maksa: 

35,45 EUR bez PVN

 Papildus jautājumu gadījumā un pieteikties semināram: 

E-pasts: fnserviss@fnserviss

Tālrunis: 67 556 799

Iepriekšēja pieteikšanās semināram ir OBLIGĀTA

Veiksmīgai diskusijas norisei, lūgums, diskusijas dalībniekiem iesūtīt aktuālos jautājumus iepriekš uz e-pasu macibucentrs@fnserviss.lv

Printēt lapu
E-veikals