Veic pirkumu FN-SERVISS e-veikalā, un saņem sūtījumu BEZ MAKSAS ar VENIPAK!

augusts 10, 2023

Vasaras izskaņa ir laiks, kad sākam intensīvāk gatavoties jaunai apkures sezonai, vienlaikus parūpējoties par vispārējo ugunsdrošību mājokļos un uzņēmumos.

FN-SERVISS kopā ar starptautiskā mērogā atzītu un uzticamu loģistikas partneri VENIPAK no 14. augusta mēneša garumā piedāvās īpaši izdevīgus piedāvājumus sava mājokļa un uzņēmuma ugunsdrošības stiprināšanai.

 🚚 Iepērkoties FN-SERVISS e-veikalā no 14. augusta līdz 17. septembrim, pasūtījumu piegādāsim BEZ MAKSAS tuvākajā Venipak pakomātā vai ar kurjeru līdz mājokļa/uzņēmuma durvīm.

🛒 Daudzveidīgs ugunsdrošības preču klāsts FN-SERVISS e-veikalā ar atlaidēm līdz pat 50%.

🎁 Konkursi FN-SERVISS un Venipak sociālos tīklos ar iespēju laimēt lieliskas un noderīgas balvas.

Kā liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta statistikas dati, ik gadu izceļas aptuveni 7000 ugunsgrēku, kuros dzīvību  zaudē aptuveni 80 cilvēku, un viens no galvenajiem iemesliem letālām sekām ir nosmakšana dūmos.

FN-SERVISS valdes priekšsēdētājs Kristaps Berķis stāsta: ''Esam veikuši pētījumu*, kas parāda neiepriecinošu ainu -  joprojām viena trešdaļa iedzīvotāju savus mājokļus nav aprīkojuši ar dūmu detektoriem. Vēl sliktāki rādītāji ir ar ugunsdzēsības aparātiem – to nav teju pusei mājokļu. Redzam, ka, mums kā vadošajam ugunsdrošības pakalpojumu sniedzējam Latvijā, iedzīvotājos ir jāturpina stiprināt drošības loma, vienlaikus skaidrojot, cik būtiska nozīme ir ugunsdrošības inventāram un kā tas var izglābt mūsu mājokļus, uzņēmumus, materiālās vērtības, dokumentus, nemaz nerunājot par cilvēku dzīvībām. Diemžēl, ugunsnelaimi iepriekš nevar paredzēt,  tāpēc mēs gribam, lai ugunsdrošība ir pieejama ikvienam. Veselu mēnesi kopā ar loģistikas uzņēmumu VENIPAK iegādātās preces FN-SERVISS e-veikalā, klientiem piegādāsim bez maksas''.

FN-SERVISS kopā ar VENIPAK aicina saudzēt gan savu veselību, gan īpašumu, un savlaicīgi  apzināties riskus, jo nelaime nenāk saukdama. Turklāt dūmu detektoru un ugunsdzēsības aparātu izvietošana mājokļos un uzņēmumos ir obligāta Ministru kabineta noteikumos noteikta prasība jau no 2020. gada 1. janvāra.

Parūpēsimies, lai mājoklis un arī uzņēmums ir aprīkots ar ugunsdzēsības palīglīdzekļiem, lai, būtu droši, ka katrs esam izdarījis labāko savai un apkārtējo drošībai!

Ja neesi drošs, kāds tieši ugunsdrošības aprīkojums ir nepieciešams Tavā mājoklī, noskaidro to www.drosais.lv. Tikai 1 minūtes laikā, sniedzot atbildes uz dažiem jautājumiem, saņemsi sava mājokļa ugunsdrošības novērtējumu, kā arī rekomendācijas tā uzlabošanai.

*Dati iegūti no anketām, kurus 1182 Latvijas iedzīvotāji aizpildījuši www.drosais.lv līdz 2023. gada 1.jūnijam.
E-veikals