FN-SERVISS viens no LDDK Gada balvas 2022 pretendentiem

novembris 16, 2022

Valsts svētku nedēļas ieskaņās 15. novembrī Prezidenta pilī norisinājās Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) Gada balvas ceremonija, godinot labākos 2022. gada darba devējus.

''Lepojamies, ka FN-SERVISS bija to četru spēcīgāko uzņēmumu vidū, kuri tika izvirzīti iegūt balvu nominācijā  ''Labākais darba devējs profesionālo pakalpojumu nozarē 2022''. Mums kā vadošajam ugunsdrošības un darba aizsardzības pakalpojumu sniedzējam Baltijā ir svarīgas rūpes ne tikai par darba vides uzlabošanu, bet arī ilgtermiņa risinājumiem ikviena iedzīvotāja un sabiedrības drošībai kopumā,'' stāsta FN-SERVISS Padomes priekšsēdētājs Edgars Rozentāls.

 

Lai izteiktu atzinību un novērtētu labākos darba devējus, kuri snieguši ieguldījumu darbinieku darba vides uzlabošanā, sekmīgi īstenojuši sociālo dialogu, ilgtspējas principus, kā arī snieguši atbalstu Ukrainai, šogad LDDK Gada balva pasniegta 10 uzņēmumiem dažādās nominācijās,  savukārt ‘’Gada tautsaimnieks’’ atzinības ieguva 2 uzņēmumi.

 

Vairāk informāciju par apbalvojuma ieguvējiem skatīt LDDK mājaslapā https://lddk.lv/aktualitate/jaunumi/lddk-sveic-latvijas-labakos-darba-devejus-un-pasniedz-apbalvojumus-gada-tautsaimnieks-un-gada-tautsaimniece/

 

Fotogrāfijā - FN-SERVISS Padomes priekšsēdētājs Edgars Rozentāls un Klinta Rozentāle.

E-veikals