Darba aizsardzība

Darba attiecības un COVID19 vakcinācija

Piesakies Aijas Vācietes semināram

DĀVANĀ saņem otrā seminārā apmeklējumu BEZ MAKSAS!

Īpašais piedāvājums spēkā tikai  līdz 31.12.2021!

Ikvienu profesionāli par uzticamu ekspertu padara zināšanas un pieredze. Taču zināšanas top vērtīgas, ja tās tiek regulāri papildinātas un atjaunotas. Kā darba aizsardzības jomas eksperti, aicinām uzņēmumu vadītājus, personāla vadītājus  un speciālistus, kā arī atbildīgos profesionāļus darba aizsardzībā uz  diskusiju –  semināru, kas tiks veltīts tēmai:

Darba attiecības un COVID- 19 vakcinācija. Darba devēja tiesības regulēt darba kārtību COVID-19 apstākļos 

Pieteikties semināram

 • Darba attiecības un COVID- 19 vakcinācija. Darba devēja tiesības regulēt darba kārtību COVID-19 apstākļos
Darba attiecības un COVID19 vakcinācija

 TĒMAS AKTUALITĀTE: 

Daudz strīdu un domstarpību starp darba devēju un darbinieku veidojas šajos COVID-19 apstākļos. Darba devējam bieži ir jāspēj pieņemt radikālus lēmumus, lai nodrošinātu normatīvo aktu prasības, kas šajos sarežģītajos ikdienas apstākļos bieži mainās dažu dienu laika. Tajā pašā laikā jāspēj organizēt darbinieku darbs un viņu darba laiks, kā arī ievērot epidemioloģiskās prasības.

Darba devējam ir iespējams regulēt dažādas situācijas, kas nav raksturīgas ikdienai  ( arī ārkārtas, avārijas, infekciju izplatības ierobežojošas, u.c.) ar uzņēmumā esošiem dokumentiem, atliek tikai pie konkrēta gadījuma izdot saistošu rīkojumu vai lēmumu.

 Norises laiks: 

Tuvākais semināra norises datums un laiks:

16.12.2021, plkst. 10:00-12:30

  Lektore: 

Aija Vāciete– praktizējoša juriste administratīvajās tiesībās. Profesionālais maģistra grāds privāttiesībās, specializācija darba aizsardzības un drošības jautājumos. Strādājusi Valsts darba inspekcijā par Kurzemes reģionālās inspekcijas vadītāju, Būvniecības valsts kontroles birojā par auditori eksperti. Vairāku gadu pieredze semināru un kursu vadīšanā, kā arī klientu pārstāvībā Valsts darba inspekcijā administratīvo pārkāpumu lietvedības ietvaros.

  Semināra tēmas: 

 • Darba attiecības un epidemioloģiskās prasības, kā nodrošināt to izpildi, darbinieku atteikums izpildīt darba devēja prasības;
 • Praktisku situāciju analīze un iespējamie risinājumi;
 • Darba kārtība uzņēmumā , un kā ar darba kārtības noteikumiem veiksmīgi regulēt darba attiecības arī strīdīgās situācijās, t.sk. epidemioloģisko prasību izpildi;
 • Darba devēja iespējas piemērot piespiedu līdzekļus prasību izpildē;
 • Likumdošanas aktualitātes darba tiesībās un darba drošības un darba aizsardzības jautājumos;
 • Jautājumi & Atbildes.  Diskusija.

 Norises kārtība: 

 • Seminārs tiks vadīts tiešsaistē (attālināti). Tā ilgums 2,5 stundas.
 • Dienu pirms semināra, dalībniekiem, kuri būs pieteikušies un veikuši apmaksu par dalību seminārā, tiks nosūtīta informācija par pieslēgšanos on-line risinājumam.
 • Semināra laikā un pēc tā noklausīšanās, varēsiet uzdot lektoram jautājumus par dzirdēto.
 • Pēc semināra noklausīšanās uz e-pastu Jums nosūtīsim elektroniski parakstītu sertifikātu  (2,5 stundas punktu uzskaitei)

 Dalības maksa: 

35,45 EUR bez PVN

 Papildus jautājumu gadījumā un pieteikties semināram: 

E-pasts: fnserviss@fnserviss

Tālrunis: 67 556 799

Iepriekšēja pieteikšanās semināram ir OBLIGĀTA

Veiksmīgai diskusijas norisei, lūgums, diskusijas dalībniekiem iesūtīt aktuālos jautājumus iepriekš uz e-pasu macibucentrs@fnserviss.lv

Printēt lapu
E-veikals