FN-SERVISS – Īpašais piedāvājums novembrī

novembris 7, 2020

FN-Serviss Īpašie piedāvājumi pakalpojumiem novembrī

 • Evakuācijas plānu un Ugunsdzēsības ūdensņemšanas vietu izvietojuma shēmu izstrādei – 20 % atlaide no pakalpojuma maksas;
 • Ugunsdrošības audits ar instrukcijas izstrādi / aktualizēšanu  -20% atlaide no pakalpojuma maksas;
 • Tālmācības programmai “Ugunsdrošība” 20 stundas – 20 EUR atlaide no pakalpojuma maksas.
Piedāvājums spēkā 01.11.2020 - 30.11.2020. Neattiecas uz iepriekš veiktām rezervācijām.

Pieteikties pakalpojumam

Īpašais piedāvājums novembrī - Evakuācijas plānu  un Ugunsdzēsības ūdensņemšanas vietu izvietojuma shēmu izstrādei - 20% atlaide no pakalpojuma maksas
  Evakuācijas plānu un  Ugunsdzēsības ūdensņemšanas vietu izvietojuma shēmu izstrādei  – 20% atlaide no pakalpojuma maksas  
 
Evakuācijas plāni nepieciešami ikvienā saimnieciskas darbības objektā, kurā var atrasties vairāk par 50 cilvēkiem, savukārt objektos ar savu teritoriju, kuros ir objektam piederīgi ugunsdzēsības hidranti vai ūdens ņemšanas vietas, pie iebrauktuves teritorijā jāizstrādā un jāizvieto Ugunsdzēsības ūdensņemšanas vietu izvietojuma shēma.
Lai evakuācijas plāni un Ugunsdzēsības ūdensņemšanas vietu izvietojuma shēmas  izstrādātu pareizi, ir nepieciešamas speciālas zināšanas gan par ugunsdrošības prasībām, gan par tehniskajiem apzīmējumiem un plāna izveidi. Lai jūsu objektā būtu pilnīgi precīzi evakuācijas plāni un Ugunsdzēsības ūdensņemšanas vietu izvietojuma shēmas, uzticiet šo pienākumu FN-SERVISS speciālistu komandai! 
 • Piesakot Evakuācijas plānu un Ugunsdzēsības ūdensņemšanas vietu izvietojuma shēmu izstrāi novembrī, saņemiet 20% atlaidi no pakalpojuma maksas!
 • Lai saņemtu individuālu piedāvājumu Evakuācijas plānu  un Ugunsdzēsības ūdensņemšanas vietu izvietojuma shēmu izstrādei, sazinieties ar mums!
Piedāvājums  spēkā 01.11.2020  līdz 30.11.2020.  Tas neattiecas uz iepriekš veiktām rezervācijām. Atlaides nesummējas.
Īpašais piedāvājums novembrī - Ugunsdrošības audits ar instrukcijas izstrādi/aktualizēšanu - 20% atlaide
  Ugunsdrošības auditam ar instrukcijas izstrādi / aktualizēšanu –  20 % atlaide no pakalpojuma maksas  
Iespējamie ugunsgrēka riski mēdz būt dažādi, un tie atšķiras no objekta atrašanās vietas un uzņēmuma darbības specifikas.
Iespējamo ugunsgrēka risku novērtēšanu var  veikt pats uzņēmuma vadītājs vai viņa deleģēts speciālists, taču tendences rāda, ka uzņēmumi uzticas kompetentām institūcijām, kas apsekojot objektu, spēj precīzi noteikt iespējamos ugunsgrēka riskus un, protams, sniegt risinājumus drošas vides radīšanai.
 • Piesakiet Ugunsdrošības auditu ar instrukcijas izstrādi / aktualizēšanu novembrī un saņemiet 20% atlaidi no pakalpojuma maksas!
 • Lai saņemtu individuālu piedāvājumu ugunsdrošības auditam ar instrukcijas izstrādi / aktualizēšanu, sazinieties ar mums!
Piedāvājums ir spēkā no 01.11.2020 līdz 30.11.2020.  Tas neattiecas uz iepriekš veiktām rezervācijām. Atlaides nesummējas.
Īpašais piedāvājums novembrī - Tālmācības programmai "Ugunsdrošība" 20 stundas
 Tālmācības programma "Ugunsdrošība" 20 stundas – 20 EUR atlaide no pakalpojuma maksas  
KĀPĒC VAJADZĒTU IZVĒLĒTIES NEFORMĀLĀS IZGLĪTĪBAS PROGRAMMU “UGUNSDROŠĪBA” 20 STUNDAS? 
 • Iestāžu, organizāciju un komercsabiedrību par ugunsdrošību atbildīgo darbinieki, kas iziet šo programmu, ne vien izpilda normatīvo aktu prasības, bet arī zinās visu nepieciešamo, lai kvalitatīvi veiktu sev uzticētos darba pienākumus: 
 • Izstrādāt ugunsdrošības instrukciju
 • Veikt darbiniekiem ugunsdrošības instruktāžu (gan sākotnējo, gan ikgadējo)
 • Vadīt darbiniekiem praktiskās nodarbības
 • Veikt objekta ugunsdzēsības hidrantu un iekšējā ugunsdzēsības ūdensvada pārbaudi
 KĀPĒC VAJADZĒTU IZVĒLĒTIES FN-SERVISS TĀLMĀCĪBAS KURSUS? 
 • Iespēja pilnveidoties ugunsdrošības jomā neklātienē sev izdevīgā laikā – birojā, mājās, braucot
 • Tiek nodrošināts Latvijā labāko ugunsdrošības ekspertu veidots video mācību materiāls, testi
 • Iespēja konsultēties ar pasniedzējiem attālināti
 • Iespēja noklausīties programmas videomateriālus latviešu valodā ar subtitriem krievu valodā
 • Piekļuve visiem izdales materiāliem- tos ir iespējams izprintēt, kā arī tajos veikt elektroniskus pierakstus
 • SERTIFIKĀTS par apgūtajām zināšanām (parakstīts ar elektronisko parakstu)
Piesakoties Tālmācību programmai "Ugunsdrošība" 20 stundas līdz 30.novembrim, saņemsiet 20 EUR atlaidi no pakalpojuma cenas, kas ir EUR 95 + PVN. Papildus informāciju par Tālmācības programmu “Ugunsdrošība” 20 stundas atradīsiet šeit vai arī droši sūtiet savus jautājumus uz e-pastu fnserviss@fnserviss.lv 
Piedāvājums ir spēkā no 01.11.2020 līdz 30.11.2020.  Tas neattiecas uz iepriekš veiktām rezervācijām. Atlaides nesummējas.
E-veikals