Sazinies ar mums
Ugunsdrošība uzņēmumos

Evakuācijas un teritorijas plāni nepieciešami ikvienā objektā, kurā var atrasties vairāk par 50 cilvēkiem un lai to izstrādātu pareizi, ir nepieciešamas speciālas zināšanas gan par ugunsdrošības prasībām, gan par tehniskajiem apzīmējumiem un plāna izveidi. Lai Jūsu objektā būtu pilnīgi precīzi evakuācijas un teritorijas plāni, izvēlieties pakalpojumus FN-SERVISS!

 Evakuācijas plāni. 

Saskaņā ar Ugunsdrošības noteikumu prasībām objektos, kuros var atrasties vairāk par 50 cilvēkiem, ir jāizstrādā evakuācijas plāns. Evakuācijas plāni jāizstrādā atbilstoši Latvijas valsts standarta LVS 446 prasībām. Evakuācijas plāni jāizvieto redzamās vietās, lai tie būtu viegli pamanāmi un saprotami.

Aicinām Jūs sazināties ar mūsu speciālistiem un pasūtīt evakuācijas plāna izstrādi. Tas tiks izveidots atbilstoši visām likuma prasībām, Jūsu izvēlētajā formātā un telpās izvietots tik eksemplāros, cik tas nepieciešams ievērojot likumu prasības.

Evakuācijas plānus izstrādājam A2, A3 un A4 formātos, kā arī lielākos, nestandarta izmēros. Pēc Jūsu izvēles radīsim arī īpaši lielu izmēru plānus, kuri būs redzami arī no daudzu metru attāluma.

 Teritorijas plāni. 

Ugunsdrošības noteikumi nosaka, ka objektos ar savu teritoriju, kuros ir objektam piederīgi ugunsdzēsības hidranti vai ūdens ņemšanas vietas pie iebrauktuves teritorijā jāizstrādā teritorijas plāns, kurā jāapzīmē iebraukšanas un izbraukšanas virzieni, kā arī ūdens ņemšanas vietu lokācija.

Ja arī Jūsu objektā nepieciešams izstrādāt teritorijas plānu, aicinām sazināties ar mūsu speciālistiem un uzticēt šo darbu Fnserviss.lv. Izstrādātajā teritorijas plānā tiks ietvertas visas likumos noteiktās prasības, turklāt nodrošinām arī plānu ierāmēšanu un izvietošanu objektā un tā teritorijā.

Pieteikties pakalpojumam

Būtiski!

  • Teritorijas plānus izstrādājam A2, A1 un citos lielākos, kā arī nestandarta formātos;
  • Piedāvājam objektu un teritoriju plānu laminēšanas pakalpojumus;
  • Rāmīšus evakuācijas plāniem varat iegādāties mūsu veikalos un e-veikalā. Spiediet šeit, lai skatītu sīkāk;
  • Evakuācijas un teritorijas plānu izstrāde Fnserviss.lv noris ietverot visas Ugunsdrošības noteikumu prasības, to izvietošana objektos noris klientam ērtā laikā. Izvēlieties Fnserviss.lv, mēs parūpēsimies par pilnīgu ugunsdrošību!

Pieteikties pakalpojumam: +371 67 556 799

Printēt lapu
E-veikals