Ugunsdrošība uzņēmumos

Piedūmota kāpņu telpa

Nelaimes un ugusngrēku gadījumi nav iepriekš paredzami, tāpēc nepieciešams parūpēties gan par savu mājas, gan darba vidi – uzstādīt automātiskās balss ugunsgrēku izziņošanas sistēmas, kas nelaimes gadījumā ziņos par ugunsgrēka izcelšanos un Jūs ātrāk varēsiet ierasties notikuma vietā, lai sāktu glābšanas darbus. Izvēloties FN – SERVISA automātiskās balss ugunsgrēka izziņošanas sistēmas Jūs vajadzības gadījumā uzzināsiet pirmais par notikušo un varēsiet glābt savas mantiskās vērtības.

Ņemiet vērā, ka automātiskās balss ugunsgrēka izziņošanas sistēmas uzstādīšana tiek reglamentēta un to uzstādīšana Latvijā ir obligāta veicot objekta būvniecību, rekonstrukciju vai renovāciju noteiktām ēkām atbilstoši LBN201-10 „Būvju ugunsdrošība” 7.4. sadaļas prasībām.

Automātiskās balss ugunsgrēka izziņošanas sistēmas apkalpošana jāveic un apkalpošanas periodiskums jāizvēlas atbilstoši ražotāja tehnisko noteikumu prasībām, Ugunsdrošības noteikumu prasībām un saistošā Eiropas standarta LVS EN 54 „Ugunsgrēka atklāšanas un ugunsgrēka trauksmes sistēmas” prasībām.

Automātiskās balss ugunsgrēka izziņošanas sistēmas rekomendējam uzstādīt objektos, kuros uzturas liels skaits cilvēku un kur notiek masveida cilvēku pulcēšanās. Uzstādot kvalitatīvās FN-SERVISS balss ugunsdrošības sistēmas Jūs pasargāsiet gan sevi, gan savu darbiniekus un līdzcilvēkus.

Pieteikties pakalpojumam

SvarīgiAutomātiskās balss ugunsgrēka izziņošanas sistēmas

uzstādīšana var samazināt apdrošināšanas prēmijas apmēru!

Standarta automātiskajā balss ugunsgrēka izziņošanas sistēmā ietilpst:

  • Atskaņošana iekārta.
  • Skaļruņi.
  • Kabeļi, stiprinājumi, savienojumi un palīgmateriāli.

Papildus iespējas automātiskajai balss ugunsgrēka izziņošanas sistēmai

  • Dažādu ziņojumu atskaņošana, kas nav saistīti ar ugunsdrošību.
  • Mūzikas atskaņošana apmeklētājiem.

Kāpēc izvēlēties FN-SERVISS drošības ekspertu sagatavoto risinājumu?

SIA „FN-SERVISS” speciālisti automātiskajā balss ugunsgrēka izziņošanas sistēmām veic:

  • Aprēķinus un projektēšanu.
  • Montāžu.
  • Apkalpošanu.

Rūpējieties par savu, līdzcilvēku, darbinieku drošību – izvēlieties kvalitatīvu servisu un pasargājiet sevi, īpašumu un līdzcilvēkus no uguns nelaimēm. Jūsu ērtākai izvēlei –  apskatiet un izvēlieties ugusndrošības sistēmas FN-SERVISS veikalos un e-veikalā. Jautājumu un konsultāciju gadījumā sazinieties ar FN-SERVISS: tālr.nr.: +371 67 556 799, e-pasts: fnserviss@fnserviss.lv Svarīgi minēt, ka FN-SERVISS strādā visu diennakti, 7dienas nedēļā un vajadzības gadījumā ērti un ātri sniegs prasīto preci vai servisu.

Printēt lapu
E-veikals