Ugunsdrošība uzņēmumos

Ieslēgts zaļš evakuācijas apgaismojums

Ja Jums pieder savs īpašums un vēlaties to renovēt, esat nolēmis būvēt jaunu objektu – nepieciešams nodrošināt visaugstākos drošības standartus, lai objekta pastāvēšana nekaitētu nevienai dzīvībai. Esiet atbildīgi un izvēlieties kvalitatīvos FN-SERVISS piedāvājumus – objektu būvniecībai un renovēšanai nodrošiniet evakuācijas apgaismojumu un tā vadības sistēmas. Daudzi riskē un neiegulda savā drošībā, tāpēc nereti izceļas dažādi nelaimes gadījumu, kas var apdraudēt gan cilvēku dzīvības, gan īpašumu. Esiet droši – rūpes par savu un īpašumu drošību atmaksāsiet, un Jūs būsiet tikai ieguvējs.

Evakuācijas apgaismojuma uzstādīšana tiek reglamentēta un to uzstādīšana Latvijā ir obligāta veicot objekta būvniecību, rekonstrukciju vai renovāciju noteiktām ēkām atbilstoši LBN201-15 „Būvju ugunsdrošība” 5.7. sadaļas prasībām.

Pieteikties pakalpojumam

Evakuācijas apgaismojuma apkalpošana un testēšana jāveic atbilstoši ražotāja tehnisko noteikumu prasībām, Latvijas valsts standarta LVS446:2021 „Ugunsdrošībai un civilajai aizsardzībai lietojamās drošības zīmes un signālkrāsojums” un saistošā Eiropas standarta LVS EN 60598   „Evakuācijas gaismekļi” prasībām.

Evakuācijas apgaismojumu rekomendējam uzstādīt telpās, kurās notiek cilvēku pulcēšanās un tās nav pastāvīgi apgaismotas, ka arī objektos, kur vienlaicīgi var uzturēties vairāk kā 50 cilvēki.

Evakuācijas apgaismojuma gaismekļi iedalās:

  1. Iekštelpām.
  2. Uzstādīšanai ārpus telpām vai telpās, kur ir mitruma iedarbība.

Evakuācijas apgaismojuma darbību iespējams centralizēti kontrolēt ar speciālu paneli, kuram pievienoti visi objekta evakuācijas apgaismojumi.

Standarta automātiskajā balss ugunsgrēka izziņošanas sistēmā ietilpst:

  • Evakuācijas apgaismojumi.
  • Kabeļi, stiprinājumi, savienojumi un palīgmateriāli.
  • Kontrolpanelis (pēc vajadzības)

Kāpēc izvēlēties FN-SERVISS drošības ekspertu sagatavoto risinājumu?

SIA „FN-SERVISS” speciālisti automātiskajā balss ugunsgrēka izziņošanas sistēmām veic:

  • Aprēķinus un projektēšanu.
  • Montāžu.
  • Apkalpošanu.

Evakuācijas apgaismojumus varat iegādāties mūsu veikalos un e-veikalā. Spiediet šeit, lai skatītu sīkāk.

Jūsu ērtībām atcerieties, ka FN-SERVISS strādā visu diennakti, bez brīvdienām un 7dienas nedēļā garantē savu servisu ikvienam. FN-SERVISS speciālisti Jums ērtā laikā kvalitatīvi veiks evakuācijas apgaismojuma un tā vadības sistēmas uzstādīšanu, apkopšanu ,un šis serfiss garantē visaugstāko apkalpošanas kvalitāti un standartus atbilstoši visām prasībām. Rūpējieties par savu un īpašumu drošību ar FN-SERVISS – esiet atbildīgi un ieguldiet naudu evakuācijas apgaismojuma uzstādīšanā, jo šādā veidā Jūs ievērojami ietaupīsiet savus līdzekļus nelaimes gadījumos.

Printēt lapu
E-veikals