Ugunsdrošība būvniecībā

Ugunsdrošā apstrāde koka un metāla konstrukcijām

 Koka konstrukciju ugunsdrošā apstrāde 

Koka būvkonstrukciju pretuguns apstrāde ar antipirēnu vai ugunsdrošo laku samazina konstrukciju degtspēju, padarot koka konstrukcijas par grūti degošām.

Koka konstrukciju ugunsdrošo apstrādi reglamentē Ugunsdrošības noteikumi un Latvijas būvnormatīvs LBN 201-15. Antipirēns un ugunsdrošā laka paredzēta koka būvkonstrukciju apstrādei slēgta tipa ēkās, kur tās nav pakļautas tiešai atmosfēras nokrišņu iedarbībai.

FN-SERVISS veic ugunsdrošo apstrādi ar antipirēniem INWOOD FIRE B. Apstrādātjām koka konstrukcijām tiek nodrošināta ugunsaizsardzība un tās iegūst ugunsreakcijas klasi B-s1,d0.

Antipirēnu un ugunsdrošo laku varat iegādāties mūsu veikalos un e-veikalā. Spiediet šeit, lai skatītu sīkāk.

Pieteikties pakalpojumam

 Metāla konstrukciju ugunsdrošā apstrāde ar ugunsdrošo krāsu

Piedāvājam veikt metāla konstrukciju apstrādi ar Vācijā ražotām ugunsdrošajām krāsām uz šķaidītāju bāzes UNITHERM, kuru ugunsizturības robeža sasniedz R120 (2 stundas vai 120 minūtes), vai Austrijā ražotām PROMPAINT SC4 un SC3 ugunsdrošajām krāsām uz ūdens bāzes, kas sasniedz ugunsizturību līdz R180.

UNITHERM un PROMAPAINT ir plānkārtas ugunsaizsardzības pārklājuma sistēma tērauda nesošajām konstrukcijām, kas uzputojas, iedarbojoties siltuma plūsmai ugunsgrēka apstākļos. Siltuma iedarbības rezultātā izveidojās ugunsizturīgas putas ar zemu siltuma vadītspēju pazemina nesošās tērauda konstrukcijas temperatūras pieaugšanas ātrumu. Pārklājumam ir augsta raksturojuma stabilitāte un ilgs kalpošanas laiks (vairāki gadu desmiti).

Ugunsdrošo krāsu UNITHERM var pielietot tērauda konstrukcijām, kas tiek ekspluatētas, esot atmosfēras iedarbībai, augstam mitruma līmenim, lauku, pilsētas, rūpniecības un jūras atmosfēras apstākļos, tāpat telpu iekšienē.

Ugunsdrošo krāsu PROMAPAINT var pielietot tērauda konstrukcijām tikai telpu iekšienē, pēc tam nepakļaujot mitruma un atmosfēras iedarbībai.

Ugunsizturīgā materiāla UNITHERM un PROMAPAINT sausā slāņa biezums ir atkarīgs no minētā metāla konstrukcijas biezuma un tiek noteikts pēc testēšanas pārskata un aprēķinātā masivitātes koeficienta.

Ugunsdrošo krāsu metālam varat iegādāties mūsu veikalos un e-veikalā. Spiediet šeit, lai skatītu sīkāk.

  Metāla konstrukciju ugunsdrošā apstrāde ar ugunsdrošo putu vati

Piedāvājam veikt metāla konstrukciju apstrādi ar ugunsdrošo putu vati TECWOOL F vai PROMASPRAY P350. Apstrādāto metāla konstrukciju ugunsaizsardzība var tikt palielināta līdz R240 (4 stundām vai 240 minūtēm)

Ar ugunsdrošo putu vati var apstrādāt visa tipa metāla konstrukcijas kolonnas, sijas, fermas utt.  Ugunsdrošās vates biezums ir atkarīgs no minētā metāla konstrukcijas biezuma un tiek noteikts pēc testēšanas pārskata un aprēķinātā masivitātes koeficienta

Printēt lapu
E-veikals