Ugunsdrošība būvniecībā

Ēkas grīdas šķērsgriezuma rasējums

Kādēļ vajadzīgi ugunsdrošie blīvējumi?

Ugunsdrošības noteikumi un Latvijas būvnormatīvs LBN 201-10 nosaka, ka ugunsdrošos šķēršļos neblīvās vietās aizdara ar ugunsizturīgiem blīvējošiem, dūmus necaurlaidīgiem materiāliem. Ugunsdrošie blīvējošie materiāli konstrukciju neblīvas vietas  aizsargā no aizdegšanās, pārdegšanas, pārogļošanās vai cita veida bojājumiem ugunsgrēka gadījumā. Tādēļ, ja jūs esat būvmeistars, būvinženieris, arhitekts vai vienkārši ēkas pasūtītājs un vēlaties būvi patiesi ugunsdrošu – pērciet tos FN – SERVISS!

Kādus ugunsdrošos blīvējumus piedāvā FN-SERVISS?

FN-SERVISS piedāvā tirdzniecībai un uzstāda PFC COROFIL ugunsdrošos blīvējošos materiālus, kas ir kvalitatīvs un efektīvs aizsargmateriāls, kuru ugunsizturības robeža sasniedz REI240 (4 stundas vai 240 minūtes). PFC COROFIL ir viens no vadošajiem produktiem ugunsaizsardzībā, kas paredzēts kabeļu, komunikāciju šahtu blīvējošiem materiāliem, paceltām grīdām un starpsienām vairāk kā 40 gadus.

Pieteikties pakalpojumam

Kam paredzēti ugunsdrošie blīvējumi?

Ugunsdrošības blīvējumi paredzēti dūmu, uguns, gāzes un ūdens izplatībai starp telpām, turklāt iztur ārkārtas apstākļus. Piemēram, ja rodas ugunsgrēks, ugunsdrošie blīvējumi iztur ne tikai karstumu, bet arī vibrācijas un kustības ēkā, tādēļ šos materiālus izmanto visās mūsdienu būvnormatīviem atbilstošās ēkās – gan tās ceļot, gan atjaunojot un restaurējot, gan situācijās, kad tiek uzlabota to ugunsdrošība.

Kur iegādāties ugunsdrošos blīvējošos materiālus?

Ugunsdrošos blīvējošos materiālus varat iegādāties mūsu veikalos un e-veikalā. Spiediet šeit, lai skatītu sīkāk.

Ugunsdrošie blīvējošie materiāli konstrukcijas aizsargā no aizdegšanās, pārdegšanas, pārogļošanās un cita veida bojājumiem. Tādēļ, ja šobrīd būvējat ēku vai veicat tās ugundrošības uzlabošanas darbus, ugunsdrošos blīvējošos materiālus aicinām iegādāties FNserviss.lv!

Printēt lapu
E-veikals