Ugunsdrošība uzņēmumos

Dūmi un karsts ūdenskritums

Mēs neviens neesam pasargāti no dažādām uguns nelaimēm, tāpēc nepieciešams laikus nodrošināt vislielāko drošību lieki neriskējot ar savu drošību, īpašumu un tehniku. Ļoti daudzi nerūpējas par sava īpašuma uguns drošību, tāpēc nereti daudziem rodas lielas izmaksas un neplānoti remonta u.c. izdevumi. Nodrošiniet savā īpašumā visaugstākos drošības standartus un Jums būs iespējams ietaupīt uz iespējamās nelaimes rēķina. Tieši tāpēc FN – SERVISA speciālisti piedāvā kvalitatīvas dūmu un karstumu kontroles sistēmas, kā arī veic to uzstādīšanu.

Ņemiet vērā, ka dūmu un karstuma kontroles sistēmas (turpmāk tekstā: dūmu novadīšanas sistēmas) sistēmas uzstādīšana tiek reglamentēta un to uzstādīšana Latvijā ir obligāta veicot objekta būvniecību, rekonstrukciju vai renovāciju noteiktām ēkām atbilstoši LBN201-15 „Būvju ugunsdrošība” 6, 7.6 un 8.3 sadaļas prasībām.

Dūmu novadīšanas sistēmas apkalpošana jāveic un apkalpošanas periodiskums jāizvēlas atbilstoši ražotāja tehnisko noteikumu prasībām, Ugunsdrošības noteikumu prasībām un saistošo standartu prasībām atkarībā no uzstādītajām iekārtām.

Pieteikties pakalpojumam

Dūmu novadīšanas sistēmas iedalās:

  • Automātiskajās.
  • Manuālajās.

Der atcerēties, ka nelaimes gadījumā – dūmu un karstuma kontroles sistēmas uzstādīšana var samazināt apdrošināšanas prēmijas apmēru!

Kāpēc izvēlēties FN-SERVISS drošības ekspertu sagatavoto risinājumu?

AUTOMĀTISKĀS BALSS UGUNSGRĒKA IZZIŅOŠANAS SISTĒMAS UN TO FUNKCIJAS

SIA „FN-SERVISS” speciālisti automātiskajā balss ugunsgrēka izziņošanas sistēmām veic:

  • Aprēķinus un projektēšanu.
  • Montāžu.
  • Apkalpošanu.

Nelaimes gadījumus un ugunsgrēkus nekad nav iespējas iepriekš paredzēt, tāpēc jau laikus nodrošiniet visaugstāko drošību gan sev, gan līdzcilvēkiem un Jūsu mantiskajām vērtībā. FN-SERVISS – tā ir kvalitāte ar augstiem drošības standartiem jebkurā situācijā. Izvēlieties iegādāties dūmu un karstuma kontroles sistēmas tieši FN-SERVISS veikalos un e-veikalā. Jautājumu un konsultāciju gadījumā sazinieties ar FN-SERVISS tel.nr. +371 67 556 799, e-pasts – fnserviss@fnserviss.lv

Svarīgi minēt, ka FN-SERVISS strādā visu diennakti, 7dienas nedēļā un vajadzības gadījumā ērti un ātri sniegs prasīto preci vai servisu. FN-SERVISS speciālisti Jums ērtā laikā kvalitatīvi veiks dūmu un kontroles sistēmu uzstādīšanu, apkopšanu un garantē visaugstāko servisu atbilstoši visām prasībām. Rūpējieties par savu un īpašumu drošību ar FN-SERVISS.

Printēt lapu
E-veikals