Ugunsdrošība uzņēmumos

Lapa ugunsdzēsības sūķņu pārbaude

Pieteikties pakalpojumam

Ugunsdzēsības sūkņi nepieciešami gadījumos, ja tiek uzstādīta automātiskā ūdens dzēšanas sistēma vai ierīkots iekšējais ugunsdzēsības ūdensvads. Gadījumos, ja tiek ierīkota automātiskā ūdens dzēšanas sistēma, tad to ugunsdzēsības sūkņu pārbaude tiek veikta kopā ar ugunsdzēsības dzēšanas sistēmas apkalpošanu, kura jāveic neretāk kā reizi kvartālā. Savukārt, ja tiek ierīkots ugunsdzēsības ūdensvads un ūdens spiediena paaugstināšanas nolūkos papildus tiek uzstādīti ugunsdzēsības sūkņi, tad šo ugunsdzēsības sūkņu pārbaude tiek veikta atsevišķi.

Ugunsdzēsības krānu un tā aprīkojuma uzstādīšanu, tas nozīmē arī ugunsdzēsības sūkņu uzstādīšanu Latvijā reglamentē Latvijas būvnormatīvs LBN 221-98 “Ēku iekšējais ūdensvads un kanalizācija”.

Ugunsdzēsības sūkņu uzturēšanu darba kārtībā reglamentē Ugunsdrošības noteikumu prasības.

Ugunsdzēsības sūkņu pārbaude ir jāveic vienu reizi kvartālā.

FN-SERVISS meistari ir apmācīti un ar lielu darba pieredzi, lai veiktu ugunsdzēsības sūkņu pārbaudi un testēšanu. Visi meistari ir aprīkoti ar atbilstošiem instrumentiem un mēriekārtām, lai veiktu ugunsdzēsības sūkņu pārbaudes visā Latvijā.

FN-SERVISS speciālisti uzstāda un apkalpo sekojošas ražotāju ugunsdzēsības sūkņus: GRUNDFOS, DANFOSS, WILO, u.c.

Ugunsdzēsības sūkņu pārbaudes uzskaites žurnālu varat iegādāties mūsu veikalos un e-veikalā. Spiediet šeit, lai skatītu sīkāk.

Kāpēc izvēlēties FN-SERVISS drošības ekspertu sagatavoto risinājumu?

Printēt lapu
E-veikals