Pieņemti grozījumi Ugunsdrošības noteikumos. Spēkā no 19.09.2020

septembris 22, 2020
2020.gada 15.septembrī Ministru kabineta sēdē tika atbalstīti un pieņemti grozījumi  19.04.2016 Ministru Kabineta noteikumos nr.238 “Ugunsdrošības noteikumi”. Kopējo grozījumu apjoms: 159 punkti.
Izmaiņas Ugunsdrošības noteikumos stājās spēkā dienu pēc to izsludināšanas Latvijas Vēstnesī, proti 19.09.2020.
Par to, ka grozījumi Ugunsdrošības noteikumos ir nepieciešami, ugunsdrošības nozarē strādājošie speciālisti bija vienisprāt jau ilgāku laiku, taču lai neko nesasteigtu un normatīvais akts būtu kvalitatīvs, grozījumu redakcijas izstrāde un saskaņošana aizņēma vairāk kā gadu.
Grozījumi normatīvajā dokumentā tika izstrādāti ar mērķi viest skaidrāku ugunsdrošības noteikumos iekļauto normu izpratni, kā arī padarīt efektīvāku un saprotamāku iekļauto tiesību normu piemērošanu ugunsdrošības jomā.
Būdami ugunsdrošības jomas eksperti, sekojām normatīvo aktu izstrādes procesam, lai  varētu piedāvāt aktuālu informāciju uzņēmuma vadītājam, atbildīgajiem speciālistiem par izmaiņām, kas sagaida mūs Ugunsdrošības jomā.
Esam sagatavojuši semināru ciklu, kas tiks veltīts tēmai “Grozījumi Ugunsdrošības jomā. Kādas izmaiņas mūs sagaida ugunsdrošības jomā”.
Semināri ir plānoti  Rīgā, kā arī Latvijas lielākajās pilsētās -  Valmierā, Rēzeknē, Jelgavā un Ventspilī.
Seminārus vadīs:
Edgars Rozentāls – SIA “FN-SERVISS” valdes priekšsēdētājs /Latvijas ugunsdrošības asociācijas valdes loceklis/ Standartizācijas tehniskās komitejas LVS/STK/24 “Ugunsdrošība un darba vide” pārstāvis.
Maruta Gaile – SIA “FN-SERVISS” Klientu apkalpošanas un kvalitātes vadības daļas vadītāja/Mācību centrs “Drošība” direktore.
Detalizētu informāciju par semināriem, pieteikšanās:
Gadījumā, ja vēlaties, lai seminārs notiek arī  Jūsu pašvaldībā vai uzņēmumā par aktuālo tēmu, sazinieties ar mums, sūtot pieprasījumu: fnserviss@fnserviss.lv vai arī zvaniet: 67 556 799.
Būsim patiesi priecīgi tikties ar Jums kādā no semināriem, lai dalītos zināšanās par izmaiņām ugunsdrošības jomā!  
E-veikals