FN-SERVISS atver jaunu pārstāvniecību Daugavpilī

janvāris 18, 2022

Esam priecīgi paziņot, ka FN-SERVISS ir atvēris jaunu pārstāvniecību Daugavpilī, Miera ielā 57.

Atverot filiāli Daugavpilī, FN-SERVISS nodrošinās vietējiem uzņēmējiem un iedzīvotājiem kvalitatīvu servisu un produktus ugunsdrošībā un darba aizsardzībā.

Esam priecīgi par to, ka turpmāk varēsim nodrošināt Daugavpils un tās apkaimes iedzīvotājiem un uzņēmējiem kvalitatīvu servisu un preces ugunsdrošībā un darba aizsardzībā. Būt pieejamiem – tā  ir viena no FN-SERVISS uzņēmuma pamatvērtībām.” atzīmē FN-SERVISS valdes locekle Natālija Sokolova. “Lai arī šogad turpinām piedzīvot būtiskas pārmaiņas mūsu ikdienas paradumos, ko ir izraisījis covid-19 vīruss, nodrošināt drošību – bija, ir un būs mūsu individuālā un sabiedrības prioritāte un  atbildība.

FN-SERVISS filiāle Daugavpilī

 FN-SERVISS Daugavpils filiāles / veikala / servisa Darba laiks:  

Darba dienās: 9.00 – 17.00;
Brīvdienās: Slēgts.

Saziņai ar FN-SERVISS Daugavpils pārstāvniecību  izmantojiet arī tālruni: 62444620

Aicinām visus  Daugavpils un tās apkaimē dzīvojošos iedzīvotājus apmeklēt mūsu filiāli  Daugavpilī, ja rodas vajadzība veikt ugunsdzēsības aparātu pārbaudi, iepirkt mājsaimniecības vai uzņēmuma vajadzībām nepieciešamo ugunsdzēsības vai darba aizsardzības inventāru.

Zinoši speciālisti palīdzēs izvēlēties piemērotāko risinājumu, lai varētu justies droši mājās, darbā vai esot ceļā.

 Īpašais piedāvājums par godu jaunās filiāles atvēršanai 

Ikvienu, kas plāno apciemot Daugavpils pārstāvniecību tuvāko mēnešu laikā, iepriecināsim ar draudzīgām cenām mūsu precēm un pakalpojumiem.

FN-SERVISS filiāle Daugavpilī

Janvārī piedāvājam - 20% atlaidi FN-SERVISS drošības komplektiem, dūmu detektoriem, ugunsdzēsības pārklājiem, VALPRO degvielas kannām un aksesuāriem.

➡️ FN-SERVISS  Īpašais piedāvājums ⬅️

Šis piedāvājums ir spēkā līdz 31.01.2022

Taču nebēdājiet, ja neuzspēsiet iegriezties ciemos Daugavpils filiālē līdz janvāra beigām. Pavisam droši varam apsolīt iepriecināt Jūs arī citos mēnešos, nodrošinot īpaši izdevīgas cenas precēm un pakalpojumiem.

Sekojiet FN-SERVISS aktualitātēm  mājas lapā,  sadaļā "Jaunumi", vai arī sociālos tīklos un izmantojiet ikvienu izdevību apkārtējo vidi veidot drošāku!

Uz šo dienu FN-SERVISS pārstāvniecības darbojas Rīgā, Valmiera, Jelgavā, Ventspilī un tagad arī Daugavpilī.

Gaidīsim Jūs ciemos un priecāsimies būt Jūsu atbalsts ugunsdrošības un darba aizsardzības jautājumos!

E-veikals