FN-SERVISS – Īpašais piedāvājums augustā

jūlijs 31, 2020

Ieskaties un nenokavē pieteikties!

FN-Serviss Īpašie piedāvājumi pakalpojumiem un precēm augustā

 • Evakuācijas plānu izstrādei – 15% atlaide no pakalpojuma maksas;
 • Ugunsdrošības audits ar / bez instrukcijas izstrādi  – 20% atlaide no pakalpojuma maksas;
 • Atvedot ugunsdzēsības aparātu uz apkopi uz jebkuru no mūsu servisiem Rīgā, Valmierā vai Jelgavā  – 30% atlaide dūmu detektora iegādei.
Piedāvājums spēkā 01.08.2020 - 31.08.2020. Neattiecas uz iepriekš veiktām rezervācijām.

Pieteikties pakalpojumam

Īpašais piedāvājums Evakuācijas plānu izstrādei - 15% atlaide
  Evakuācijas plānu izstrādei  – 15% atlaide no pakalpojuma maksas  
Evakuācijas plāni nepieciešami ikvienā publiskā objektā, kurā var atrasties vairāk par 50 cilvēkiem un, lai to izstrādātu pareizi, ir nepieciešamas speciālas zināšanas gan par ugunsdrošības prasībām, gan par tehniskajiem apzīmējumiem un plāna izveidi. Lai jūsu objektā būtu pilnīgi precīzi evakuācijas plāni, uzticiet šo pienākumu FN-SERVISS speciālistu komandai!
 • Piesakot Evakuācijas plānu izstrādes pakalpojumu  jūlijā, saņemiet 15% atlaidi no pakalpojuma maksas!
 • Vairāk par pakalpojumu Evakuācijas plānu izstrāde uzzināsiet šeit;
 • Lai saņemtu individuālu piedāvājumu Evakuācijas plānu izstrādei, sazinieties ar mums!
Piedāvājums ir spēkā no 01.08.2020 līdz 31.08.2020.  Tas neattiecas uz iepriekš veiktām rezervācijām. Atlaides nesummējas.
Īpašais piedāvājums augustā - ugunsdrošības auditam ar/bez instrukcijas izstrādi
  Ugunsdrošības auditam ar/bez instrukcijas izstrādi – 20% atlaide no pakalpojuma maksas  
Iespējamie ugunsgrēka riski mēdz būt dažādi, un tie atšķiras no objekta atrašanās vietas un uzņēmuma darbības specifikas.
Iespējamo ugunsgrēka risku novērtēšanu var  veikt pats uzņēmuma vadītājs vai viņa deleģēts speciālists, taču tendences rāda, ka uzņēmumi uzticas kompetentām institūcijām, kas apsekojot objektu, spēj precīzi noteikt iespējamos ugunsgrēka riskus un, protams, sniegt risinājumus drošas vides radīšanai.
 • Lai palīdzētu uzņēmumiem apzināt iespējamos riskus, izstrādātu 19.04.2016 MK noteikumu nr.238 “Ugunsdrošības noteikumi” atbilstošu Ugunsdrošības instrukciju, kur norādītu uz iespējamiem ugunsgrēka izcelšanās riskiem un preventīviem pasākumiem to mazināšanai, FN-SERVISS piedāvā pakalpojumu Ugunsdrošības audits ar Ugunsdrošības instrukcijas izstrādi.
 • Uzņēmumiem, kam jau ir izstrādātas Ugunsdrošības instrukcijas, taču kādu laiku nav veikta iespējamo ugunsgrēka risku novērtēšana, FN-SERVISS piedāvā pakalpojumu Objekta ugunsdrošības audits.
 • Ugunsdrošības auditam ar/bez instrukcijas izstrādi augustā, saņemiet 20% atlaidi no pakalpojuma maksas!
 • Lai saņemtu individuālu piedāvājumu ugunsdrošības auditam ar / bez instrukcijas izstrādi, sazinieties ar mums!
Piedāvājums ir spēkā no 01.08.2020 līdz 31.08.2020.  Tas neattiecas uz iepriekš veiktām rezervācijām. Atlaides nesummējas.
Īpašais piedāvājums dūmu detektoriem augustā
  Atvedot ugunsdzēsības aparātu uz apkopi uz jebkuru no mūsu servisiem Rīgā, Valmierā vai Jelgavā  - 30% atlaide dūmu detektora iegādei  
Atcerieties! No 2020.gada 1.janvāra Ugunsdrošības noteikumu prasības nosaka to, ka visos mājokļos – gan privātmājās, gan dzīvokļos – ir jābūt uzstādītiem autonomiem ugunsgrēka detektoriem, kas reaģē uz dūmiem, bet privātmājās papildus jānodrošina arī ugunsdzēsības aparāts.
 • Ar dūmu detektoru piedāvājumu varat iepazīties šeit.
 • Jūsu ērtībām esam sagatavojuši Ceļvedi – palīgu dūmu detektoru izvēlē un lietošanā. Izprintējiet to un novietojiet labi redzamā vietā, lai nepieciešamības gadījumā tajā varētu ielūkoties.
 • Dūmu detektora atlaides apmērs tiek aprēķināts no standarta cenas. Atlaides nesummējas.
Piedāvājums ir spēkā no 01.08.2020 līdz 31.08.2020.  Tas neattiecas uz iepriekš veiktām rezervācijām. Atlaides nesummējas.
E-veikals