FN-SERVISS – Īpašais piedāvājums septembrī

septembris 3, 2020

Ieskaties un nenokavē pieteikties!

FN-Serviss Īpašie piedāvājumi pakalpojumiem un precēm septembrī

 • Mehānisko ventilācijas sistēmu apsekošanai objektā – 50% atlaide no pakalpojuma maksas;
 • Ugunsdzēsības aparātu, pārklāju, evakuācijas plānu un drošības zīmju izvietošana un stiprināšana objektā klientam ērtā laikā – 30% atlaide no pakalpojuma maksas
 • Ugunsdrošības audits ar / bez instrukcijas izstrādi  – 20% atlaide no pakalpojuma maksas;
 • Atvedot ugunsdzēsības aparātu uz apkopi uz jebkuru no mūsu servisiem Rīgā, Valmierā, Jelgavā vai Ventspilī  – 30% atlaide dūmu detektora iegādei.
Piedāvājums spēkā 01.09.2020 - 30.09.2020. Neattiecas uz iepriekš veiktām rezervācijām.

Pieteikties pakalpojumam

Mehānisko ventilācijas sistēmu apsekošanai objektā - 50% atlaide no pakalpojuma maksas
  Mehānisko ventilācijas sistēmu apsekošanai objektā - 50% atlaide no pakalpojuma maksas 
Mehānisko ventilācijas sistēmu pārbaude un tīrīšana atbilstoši spēkā esošo normatīvo aktu prasībām.  Regulāra ventilācijas sistēmu tīrīšana ievērojami samazina ugunsgrēka risku, ierobežo uguns izplatīšanos ēkā. Lai nodrošinātu tiesību aktos noteikto prasību izpildi attiecībā uz ventilācijas sistēmas tehniskā stāvokļa pārbaudi un tīrīšanu, aicinām šo pienākumu uzticēt FN-SERVISS speciālistu komandai!
 • Piesakot mehānisko ventilācijas sistēmu apsekošanai objektā septembrī, saņemiet 50% atlaidi no pakalpojuma maksas!
 • Papildus informācija par pakalpojumu Mehānisko ventilācijas sistēmu apsekošana objektā;
 • Lai saņemtu individuālu piedāvājumu Mehānisko ventilācijas sistēmu apsekošanai objektā, sazinieties ar mums!
Piedāvājums ir spēkā no 01.09.2020 līdz 30.09.2020.  Tas neattiecas uz iepriekš veiktām rezervācijām. Atlaides nesummējas.
  Ugunsdzēsības inventāra izvietošana un stiprināšana objektā - 30% atlaide no pakalpojuma maksas 
Atilstoši 19.04.2016 MK noteikumu Nr.238 “Ugunsdrošības noteikumi” prasībām ugunsdzēsības inventāram, kas atrodas Objektā ir jābūt brīvi pieejamam un ērti lietojamam nepieciešamības gadījumā. Lai nodrošinātu tiesību aktos noteikto prasību izpildi attiecībā uz ugunsdzēsības aparātu, pārklāju, evakuācijas plānu un drošības zīmju izvietošanu un stiprināšana, aicinām šo pienākumu uzticēt FN-SERVISS speciālistu komandai!
 • Piesakot ugunsdzēsības inventāra izvietošanu un stiprināšanu objektā septembrī, saņemiet 30% atlaidi no pakalpojuma maksas!
 • Papildus informācija par pakalpojumu Ugunsdzēsības inventāra izvietošana un stiprināšana;
 • Lai saņemtu individuālu piedāvājumu Ugunsdzēsības inventāra izvietošanai un stiprināšanai objektā, sazinieties ar mums!
Piedāvājums ir spēkā no 01.09.2020 līdz 30.09.2020.  Tas neattiecas uz iepriekš veiktām rezervācijām. Atlaides nesummējas.
Īpašais piedāvājums augustā - ugunsdrošības auditam ar/bez instrukcijas izstrādi
  Ugunsdrošības auditam ar/bez instrukcijas izstrādi – 20% atlaide no pakalpojuma maksas  
Iespējamie ugunsgrēka riski mēdz būt dažādi, un tie atšķiras no objekta atrašanās vietas un uzņēmuma darbības specifikas.
Iespējamo ugunsgrēka risku novērtēšanu var  veikt pats uzņēmuma vadītājs vai viņa deleģēts speciālists, taču tendences rāda, ka uzņēmumi uzticas kompetentām institūcijām, kas apsekojot objektu, spēj precīzi noteikt iespējamos ugunsgrēka riskus un, protams, sniegt risinājumus drošas vides radīšanai.
 • Lai palīdzētu uzņēmumiem apzināt iespējamos riskus, izstrādātu 19.04.2016 MK noteikumu nr.238 “Ugunsdrošības noteikumi” atbilstošu Ugunsdrošības instrukciju, kur norādītu uz iespējamiem ugunsgrēka izcelšanās riskiem un preventīviem pasākumiem to mazināšanai, FN-SERVISS piedāvā pakalpojumu Ugunsdrošības audits ar Ugunsdrošības instrukcijas izstrādi.
 • Uzņēmumiem, kam jau ir izstrādātas Ugunsdrošības instrukcijas, taču kādu laiku nav veikta iespējamo ugunsgrēka risku novērtēšana, FN-SERVISS piedāvā pakalpojumu Objekta ugunsdrošības audits.
 • Ugunsdrošības auditam ar/bez instrukcijas izstrādi septembrī, saņemiet 20% atlaidi no pakalpojuma maksas!
 • Lai saņemtu individuālu piedāvājumu ugunsdrošības auditam ar / bez instrukcijas izstrādi, sazinieties ar mums!
Piedāvājums ir spēkā no 01.09.2020 līdz 30.09.2020.  Tas neattiecas uz iepriekš veiktām rezervācijām. Atlaides nesummējas.
Īpašais piedāvājums dūmu detektoriem augustā
  Atvedot ugunsdzēsības aparātu uz apkopi uz jebkuru no mūsu servisiem Rīgā, Valmierā,  Jelgavā vai Ventspilī  - 30% atlaide dūmu detektora iegādei  
Atcerieties! No 2020.gada 1.janvāra Ugunsdrošības noteikumu prasības nosaka to, ka visos mājokļos – gan privātmājās, gan dzīvokļos – ir jābūt uzstādītiem autonomiem ugunsgrēka detektoriem, kas reaģē uz dūmiem, bet privātmājās papildus jānodrošina arī ugunsdzēsības aparāts.
 • Ar dūmu detektoru piedāvājumu varat iepazīties šeit.
 • Jūsu ērtībām esam sagatavojuši Ceļvedi – palīgu dūmu detektoru izvēlē un lietošanā. Izprintējiet to un novietojiet labi redzamā vietā, lai nepieciešamības gadījumā tajā varētu ielūkoties.
 • Dūmu detektora atlaides apmērs tiek aprēķināts no standarta cenas. Atlaides nesummējas.
Piedāvājums ir spēkā no 01.09.2020 līdz 30.09.2020.  Tas neattiecas uz iepriekš veiktām rezervācijām. Atlaides nesummējas.
E-veikals