Kāpēc ir svarīgi runāt par gaisa kvalitāti?

LifaAir gaisa attīrīšanas iekārtas – Jūsu līdzcilvēku, darba kolēģu labsajūta, veselība un efektivitāte

Lai ik dienas nodrošinātu pilnvērtīgu cilvēka ķermeņa funkcionēšanu, vidēji nepieciešams apēst 1 kg barības, izdzert 2 litri ūdens, un ieelpot ap 15 000 litrus gaisa. Tātad cilvēks katru dienu ieelpo un caur plaušām izfiltrē milzīgu gaisa apjomu. Arī gaisa piesārņojums caur plaušām nonāk cilvēka ķermenī. Tādēļ gaisa kvalitāte ir ļoti būtisks priekšnosacījums cilvēka pašsajūtai un veselības stāvoklim.

Īpaši tas attiecas uz telpām, jo aptuveni 70-90% no sava laika cilvēki pavada telpās un tieši tur rodas lielākās problēmas ar kvalitatīva gaisa saņemšanu.

  • Nekvalitatīvs gaiss traucē pilnvērtīgi nodoties darbam un alerģiskiem cilvēkiem var izraisīt veselības problēmas.
  • Bieži sūdzības par vidi ir saistītas ar gadījumiem, kad biroja darbinieks neierodas darbā slimības dēļ.
  • Kopā ar darba efektivitātes un produktivitātes zudumu, tas darba devējam nozīmē lielu naudas summu zaudējumus. Īpaši tas attiecas uz tirdzniecības centriem, sabiedriskās ēdināšanas iestādēm, ražošanas un biroju ēkām.
  • Par to, ka komfortu sabiedriskās telpās nodrošina svaigs un tīrs gaiss, nevienam šaubu nav. Lai izvairītos no gaisa piesārņojuma, telpās regulāri jāveic grīdu  uzkopšana, telpu vēdināšana, izvadot izlietoto iekštelpu gaisu un pievadot svaigu gaisu no ārpuses.
  • Taču ne vienmēr ir iespējams nodrošināt regulāru un cilvēka labsajūtai nepieciešamu gaisa apmaiņu, tāpēc būtu nepieciešams uzstādīt telpās gaisa attīrīšanas iekārtas.

 Kas ir  LifaAir viedās gaisa attīrīšanas iekārtas?

Lifa Air – pasaules mēroga ražotājs, kas apvieno efektivitāti, eleganci un inteliģenci iekštelpu gaisa kvalitātes uzlabošanā. LifaAir – Somijas izcelsmes Ražotājs, kas piedāvā profesionālus un drošus risinājumus mehānisko ventilācijas sistēmu tīrīšanai un iekštelpu gaisa kvalitātes uzlabošanai (gaisa attīrīšanai).

LifaAir piedāvātā gaisa attīrīšanas iekārtas tiek vadītas ar IAQ pults palīdzību, kas vienlaicīgi telpā darbojas kā patstāvīga gaisa kvalitātes noteikšanas stacija. Pultī ir iebūvētie sensori, kas nepārtraukti mēra gaisa kvalitāti un displejā parāda precīzus rādījumus par gaisa piesārņojuma līmeni.

LifaAir gaisa attīrīšanas iekārtas ir ļoti klusas, energoefektīvas un elegantas.

Gaisa attīrīšanas iekārtas LA352C

Gaisa attīrīšanas iekārtas LA352C/LA333  ir elegantas un energoefektīvas. Darbībā klusas, taču ļoti efektīvi attīra gaisu no smakām, ziedputekšņiem, dzīvnieku valsts alergēniem, kā arī samazina citus gaisa piemaisījumus.

Konkrētie modeļi var tikt izmantoti kā mājsaimniecībās, tā publiskās telpās.

Mājsaimniecībās gaisa attīrīšanas iekārtas ieteicams izvietot guļamistabā vai dzīvojamā istabā, kuras platība ir līdz 42 kv.m.

Kā publisku objektu piemēru var minēt izglītības iestāžu telpas (klases, auditorijas) vai biroja telpas.

Gaisa attīrīšanas iekārtas LA502C

Gaisa attīrīšanas iekārtas LA502C/LA503 ir elegantas un energoefektīvas. Darbībā klusas, taču ļoti efektīvi attīra gaisu no smakām, ziedputekšņiem, dzīvnieku valsts alergēniem, kā arī samazina citus gaisa piemaisījumus.

Konkrētie modeļi var tikt izmantoti kā mājsaimniecībās, tā publiskās telpās.

Mājsaimniecībās gaisa attīrīšanas iekārtas ieteicams izvietot guļamistabā vai dzīvojamā istabā, kuras platība ir līdz 54 kv.m.

Kā publisku objektu piemēru var minēt izglītības iestāžu telpas (klases, auditorijas) vai biroja telpas.

 LifaAir gaisa attīrīšanas iekārta LAF200

LifaAir gaisa attīrīšanas iekārtu LAF200 ieteicams izmantot, lai iekštelpās nodrošinātu pastāvīgu svaigu un tīru gaisu. Gaisa attīrīšanas iekārta būs teicams modernu tehnoloģiju risinājums skolās, birojos un mājsaimniecībās. Nodrošinot gaisa attīrīšanu, aprīkojums samazina CO2 koncentrācijas līmeni. Turklāt ir pierādīts, ka svaigs un tīrs gaiss uzlabo pašsajūtu, koncentrēšanās spējas.

LifaAir piedāvā 2 izmēru gaisa attīrīšanas iekārtas. Mazākā iekārta būs piemērota telpām, kur vienlaicīgi uzturas 4 – 6 personas. Lielākā iekārta būs piemērota skolām un birojiem, kur vienlaicīgi uzturas lielākas cilvēku grupas.

LifaAir aprīkojums būs teicams risinājums arī telpām, kur ir paaugstināts mitruma līmenis – tas nodrošinās drošību un labsajūtu cilvēkiem, kas uzturas šajās telpās, kamēr tiek veikti remontdarbi.

Lifa Air gaisa attīrīšanas iekārta automašīnām

Viedās gaisa attīrīšanas iekārtas nodrošinās svaigu gaisu brauciena laikā.

Jo īpaši attīrīšanas iekārtu vēlams uzstādīt un lietot, ja transporta līdzeklī pārvadājat mājdzīvniekus, gadījumā, ja kādam no līdzbraucējiem ir alerģija uz šo mājdzīvnieku spalvām u.c. Viedā gaisa attīrīšanas iekārta palielinās drošību brauciena laikā. Kā zināms, tad ogļskābās gāzes koncentrācija transportlīdzeklī var ievērojami pieaugt brauciena laikā, kas savukārt atstāj negatīvu ietekmi uz vadītāja koncentrēšanās spējām un pašsajūtu. Un arī šī iemesla dēļ būtu vērts iegādāties un uzstādīt viedo gaisa attīrīšanas iekārtu automašīnā.

Viedā LifaAir gaisa attīrīšanas iekārta, kas ir paredzēta auto, ir uzstādāma aiz autovadītāja krēsla galvas balsta. Pastāv iespēja uzstādīt gaisa attīrīšanas iekārtu režīmā, ka gaiss, kas auto salonā nonāk no ārpuses tiek attīrīts no emisijas gāzēm, ko parasti rada intensīva auto satiksme blīvi apdzīvotās vietās (lielpilsētās).

LifaAir piedāvā dažādas kapacitātes gaisa attīrīšanas iekārtas priekš auto.  Tās mēdz  būt 50 m3/h  līdz 100  m3/h. Jaudīgākās gaisa attīrīšanas iekārtas Ražotājs rekomendē uzstādīt mašīnās, kur salonā tiek smēķēts.

Svarīgi!

  • Ja meklējat kvalitāti un vēlaties uzlabot gaisa kvalitāti savās mājās, darbavietās, automašīnās, kā arī citviet publiskās telpās, kur mēdzat pavadīt laiku, tad LifaAir būs piemērots risinājums.
  • Lifa Air produktu katalogu ar izcenojumiem atradīsiet šeit.
  • Papildus jautājumu gadījumā, sazinieties ar mums, sūtot e-pastu: fnserviss@fnserviss.lv

Printēt lapu
E-veikals